Umów się na bezpłatne
spotkanie z Ekspertem
Finansowym

telefon

Zadzwoń

570 102 400

mail

Wypełnij formularz

Napisz wiadomość
facebook

/finansepl.slask

 

FinanseBlogSprawdzony Ekspert Hipoteczny – Katowice, Dąbrowa Górnicza, Będzin

Sprawdzony Ekspert Hipoteczny – Katowice, Dąbrowa Górnicza, Będzin

Sprawdzony ekspert hipoteczny

 

Na rynku jest coraz większa ilość ofert kredytów hipotecznych, banki proponują klientom czasowe oferty promocyjne, wiele ofert wymagaja od klientów skorzystania z produktów dodatkowych.  Jednocześnie brak jest ujednoliconych narzędzi, które umożliwiłyby klientowi skuteczne porównanie ofert. To wszystko sprawiła, że rola niezależnego eksperta hipotecznego stała się obecnie niezmiernie istotna dla osób zainteresowanych kredytem hipotecznym.

Na co możesz liczyć umawiając się na bezpłatne konsultacje z Ekspertem Hipotecznym?

  • Możliwość bezpłatnego porównania wszystkich dostępnych ofert w jednym miejscu

Każdy zainteresowana kredytem hipotecznym jest oczywiście w stanie zebrać bezpośrednio z banków oferty kredytowe, ale biorąc pod uwagę ich liczbę, różny sposób ich prezentacji oraz wyliczeń – ma nikłe szanse aby samemu skutecznie je porównać. Nie ma również pewności, że nie pominie istotnej oferty na którą sam nie trafił na rynku bądź też źle zinterpretuje istotne warunki ofert i ta, która wyda mu się najkorzystniejszą, w rzeczywistości wcale taką nie będzie.

Ekspert hipoteczny dysponuje narzędziami, które umożliwiają prezentację ofert w sposób jednolity, czytelny i łatwy do porównania, uwzględniający wszystkie koszty kredytowania,.

  • Wybór spośród ofert wszystkich banków

Ekspert hipoteczny nie jest doradcą  bankowym, który oferuje kredyty tylko własnego banku. Ekspert hipoteczny dysponuje ofertami wielu banków i przeanalizuje wszystkie oferty pod kątem ich dostępności dla ciebie, twoich preferencji, potrzeb i możliwości finansowych.

Ekspert wybierając oferty uwzględnia specyficzne wymagania klienta takie jak na przykład nietypowe źródło dochodów, niestandardowa nieruchomość , łączenie celów kredytowania itp. – zrobi to, ponieważ może wybierać spośród ofert wielu banków, znając wewnętrzne regulacje banków, ich indywidualny sposób liczenia zdolności kredytowej klienta, akceptowalność poszczególnych dochodów, wymogi dokumentowe.

  • Jedno spotkanie – oszczędność czasu

Pomijając to jakie ryzyka niesie ze sobą samodzielny wybór oferty zbieranie ofert z poszczególnych banków wymaga sporo czasu – do każdego z banków trzeba umówić się na spotkanie z doradcą hipotecznym, pojechać, porozmawiać, przeanalizować ofertę itd. Dodatkowo większość banków otwarta jest do godziny 17-stej, a z uwagi na pandemię często nawet do godziny 15-tej. A to wymusza konieczność zwalniania się z pracy, aby zdążyć na każde zaplanowane spotkanie.

Rozmowa z jednym ekspertem hipotecznym na jednym spotkaniu o wszystkich bankach jest znacznie szybszym rozwiązaniem. Dodatkowo ekspert ma świadomość, że wielu klientów pracuje do godziny 16-tej czy 17-tej i może umówić się z tobą na spotkanie po zakończeniu twojej pracy, późnym popołudniem lub wieczorem

  • Ustalenie zdolności kredytowej lub skuteczne jej poprawienie

Każdy bank w inny sposób wylicza zdolność kredytową na kredyt hipoteczny. Wynika to z faktu, że banki w różny sposób ustalają koszt utrzymania jednej osoby w gospodarstwie domowym, akceptują lub nie akceptują poszczególne źródła dochodów klienta, inaczej liczą obciążenia kredytowe , które aktualnie obsługujesz. A przecież zanim złożysz wniosek kredytowy chciałbyś wiedzieć jaka jest szansa na uzyskanie kredytu w tym właśnie banku i na jaką kwotę kredytu możesz liczyć. To wszystko wyliczy dla Ciebie ekspert hipoteczny.

A co w przypadku gdy twoja zdolność kredytowa okaże się za niska? Ekspert hipoteczny sprawdzi możliwości zwiększenia twojej zdolności kredytowej i wskaże Ci narzędzia, dzięki którym będzie w stanie ją podwyższyć.

  • Pomoc w kompletowaniu dokumentów

Każdy bank wymaga innego zestawu dokumentów, innego wniosku, innych druków koniecznych do złożenia w banku. Ekspert hipoteczny wskaże Ci jakie dokumenty będą wymagane aby złożyć wniosek kredytowy  w konkretnym banku. Pomoże Ci również wypełnić wniosek kredytowy i wymagane załączniki. Jeśli zdecydujesz się złożyć wniosek do więcej niż jednego banku, wszystkie wnioski kredytowe złożysz w jednym miejscu, na jednym spotkaniu, a ekspert hipoteczny złoży je w Twoim imieniu do wybranych przez Ciebie banków.

  • Pomoc od początku do końca

Ekspert hipoteczny poprowadzi cię przez cały proces kredytowy od momentu pierwszego spotkania, rozmowy z Tobą, odpowiedzi na twoje pytania, zbadania Twojej zdolności kredytowej przez przygotowanie ofert kredytowych, pomoc w ich wyborze, skompletowanie wymaganych dokumentów, złożenie wniosku kredytowego w banku, aż po decyzję kredytową, omówienie i podpisanie umowy i wreszcie uruchomienie kredytu. Będziesz mógł również zwrócić się do niego z pytaniem czy prośbą o pomoc po zakończeniu całego procesu kredytowego, w sytuacji, gdy na przykład będziesz chciał uruchomić kolejne transze kredytu, będziesz musiał skorzystać z ubezpieczenia do kredytu czy w innej ważnej dla Ciebie sprawie związanej z już udzielonym kredytem.

  • Dodatkowe wsparcie

Jeżeli w trakcie procesu kredytowego będziesz potrzebował skorzystać z usługi doświadczonego notariusza, rzeczoznawcy majątkowego, doradcy podatkowego, tłumacza przysięgłego – to w tym zakresie również możesz zwrócić się o pomoc do eksperta hipotecznego. Szeroki wachlarz produktów sprawia, że eksperci współpracują ze sprawdzonymi specjalistami z wielu branż, do których ciężko uzyskać jest kontakt bezpośrednio w banku.

Jeśli planujesz inwestycję mieszkaniową i chcesz sfinansować ją kredytem hipotecznym zapraszamy do bezpłatnych konsultacji z naszymi ekspertami:

Sprawdzony Ekspert Hipoteczny Dąbrowa Górnicza tel. 693 646 722

Sprawdzony Ekspert Hipoteczny Katowice tel. 794 200 515

Sprawdzony Ekspert Hipoteczny Będzin tel. 570 102 400

Promocje

Sprawdź nasze najnowsze promocje! Czeka na Ciebie m.in. oferta specjalna kredytu hipotecznego z marżą 0,00% przez 12 miesięcy – RRSO 10,84% dla reprezentatywnego przykładu!
Dowiedz się więcej

Wyróżnienia

Finanse Śląsk wyróżnienia Finanse Śląsk wyróżnienia Finanse Śląsk wyróżnienia Finanse Śląsk wyróżnienia
Finanse Śląsk wyróżnienia Finanse Śląsk wyróżnienia Finanse Śląsk wyróżnienia