Umów się na bezpłatne
spotkanie z Ekspertem
Finansowym

telefon

Zadzwoń

570 102 400

mail

Wypełnij formularz

Napisz wiadomość
facebook

/finansepl.slask

 

FinanseBlogSkorzystaj z pomocy niezależnego eksperta kredytowego finanse.pl!

Skorzystaj z pomocy niezależnego eksperta kredytowego finanse.pl!

pomoc eksperta finasowego

 

Szukasz najlepszego kredytu, który pozwoli Ci zrealizować Twoje plany ? Skorzystaj z pomocy niezależnego eksperta kredytowego finanse.pl!

Wielu kredytobiorców zadaje sobie pytanie czy warto korzystać z usług niezależnych ekspertów kredytowych czy lepiej wziąć sprawy w swoje ręce i samodzielnie prowadzić poszukiwania odpowiedniej oferty oraz samemu negocjować warunki kredytu z poszczególnymi bankami?

Odpowiedź na pytanie nie jest prosta. Zależy od wielu czynników, min: twojej sytuacji osobistej, twojej wiedzy na temat kredytów, maksymalnego czasu, w którym musisz uzyskać kredyt i w końcu – od twojego charakteru.

Jeśli dysponujesz dużą ilością czasu, masz sporą wiedzę na temat ofert kredytów, możesz spróbować poszukać najlepszego kredytu samodzielnie. W innym przypadku zalecamy skorzystanie z pomocy specjalisty –  niezależnego eksperta kredytowego finanse.pl. Tym bardziej, że pomoc , którą Ci zaoferujemy jest zupełnie darmowa i niezobowiązująca.

Doradca finanse.pl zna aktualne warunki cenowe najlepszych ofert bankowych w Polsce, wie na jakie elementy cenowe należy zwrócić uwagę  przy wyborze kredytu, w szybki i prosty sposób sprawdzi Twoją zdolność kredytową i wskaże najkorzystniejsze rozwiązania finansowe dopasowane do Twojej aktualnej sytuacji finansowej i osobistych preferencji.

Dzięki współpracy z wieloma bankami doradca finanse.pl często może zaproponować Ci lepsze warunki kredytowe niż te, które uzyskasz bezpośrednio w banku. Jak wiele firm doradczych korzystamy ze specjalnie przygotowanych przez Banki ofert cenowych dla naszych klientów. Mamy też dostęp do licznych promocji oraz ofert limitowanych czasowo.

Podsumowując – warto skorzystać z pomocy doradcy finanse.pl kiedy:

  • Chcesz zaoszczędzić swój czas (masz mało czasu na załatwienie kredytu i rozmowy z poszczególnymi bankami) – Doradca pl dokładnie obliczy Twoją zdolność kredytową w 22 bankach i powie Ci na jak wysoki kredyt możesz liczyć w danym banku.
  • Nie dysponujesz dużą wiedzą o kredytach – Doradca pl bezpłatnie pomoże Ci wybrać najlepszy i najtańszy kredyt dostosowany do Twojej sytuacji finansowej, dokładnie wyjaśni Ci wszystkie szczegóły oferty, policzy koszty kredytu i warunki spłaty.
  • Chcesz oszczędzić swoje nerwy i mieć mniej stresu związanego z procedurą kredytową – Doradca pl pomoże Ci w wypełnianiu dokumentów, odpowie na wszystkie Twoje pytania oraz pomoże Ci załatwić formalności związane z kredytem.

 

Już dziś skontaktuj się z naszym niezależnym ekspertem kredytowym i zarezerwuj sobie kredyt na najlepszych warunkach.

 

Promocje

Sprawdź nasze najnowsze promocje! Czeka na Ciebie m.in. oferta specjalna kredytu hipotecznego z niską marżą 1,65% (oprocentowanie zmienne od 8,85% w skali roku – RRSO 9,89% dla reprezentatywnego przykładu)!
Dowiedz się więcej

Instytucje, które nam zaufały:

PKO BP SA Millennium Bank SA Pekao Bank Hipoteczny SA
Pekao SA BNP Paribas SA mBank Bank Hipoteczny SA
ING Bank Śląski SA Alior Bank SA Getin Bank
Santander Bank Polska SA Bank Ochrony Środowiska SA Credit Agricole SA
mBank SA Citi Handlowy SA Bank Polskiej Spółdzielczości SA