Umów się na bezpłatne
spotkanie z Ekspertem
Finansowym

telefon

Zadzwoń

570 102 400

mail

Wypełnij formularz

Napisz wiadomość
facebook

/finansepl.slask

 

FinanseBlogSkorzystaj z pomocy niezależnego eksperta kredytowego finanse.pl!

Skorzystaj z pomocy niezależnego eksperta kredytowego finanse.pl!

pomoc eksperta finasowego

 

Szukasz najlepszego kredytu, który pozwoli Ci zrealizować Twoje plany ? Skorzystaj z pomocy niezależnego eksperta kredytowego finanse.pl!

Wielu kredytobiorców zadaje sobie pytanie czy warto korzystać z usług niezależnych ekspertów kredytowych czy lepiej wziąć sprawy w swoje ręce i samodzielnie prowadzić poszukiwania odpowiedniej oferty oraz samemu negocjować warunki kredytu z poszczególnymi bankami?

Odpowiedź na pytanie nie jest prosta. Zależy od wielu czynników, min: twojej sytuacji osobistej, twojej wiedzy na temat kredytów, maksymalnego czasu, w którym musisz uzyskać kredyt i w końcu – od twojego charakteru.

Jeśli dysponujesz dużą ilością czasu, masz sporą wiedzę na temat ofert kredytów, możesz spróbować poszukać najlepszego kredytu samodzielnie. W innym przypadku zalecamy skorzystanie z pomocy specjalisty –  niezależnego eksperta kredytowego finanse.pl. Tym bardziej, że pomoc , którą Ci zaoferujemy jest zupełnie darmowa i niezobowiązująca.

Doradca finanse.pl zna aktualne warunki cenowe najlepszych ofert bankowych w Polsce, wie na jakie elementy cenowe należy zwrócić uwagę  przy wyborze kredytu, w szybki i prosty sposób sprawdzi Twoją zdolność kredytową i wskaże najkorzystniejsze rozwiązania finansowe dopasowane do Twojej aktualnej sytuacji finansowej i osobistych preferencji.

Dzięki współpracy z wieloma bankami doradca finanse.pl często może zaproponować Ci lepsze warunki kredytowe niż te, które uzyskasz bezpośrednio w banku. Jak wiele firm doradczych korzystamy ze specjalnie przygotowanych przez Banki ofert cenowych dla naszych klientów. Mamy też dostęp do licznych promocji oraz ofert limitowanych czasowo.

Podsumowując – warto skorzystać z pomocy doradcy finanse.pl kiedy:

  • Chcesz zaoszczędzić swój czas (masz mało czasu na załatwienie kredytu i rozmowy z poszczególnymi bankami) – Doradca pl dokładnie obliczy Twoją zdolność kredytową w 22 bankach i powie Ci na jak wysoki kredyt możesz liczyć w danym banku.
  • Nie dysponujesz dużą wiedzą o kredytach – Doradca pl bezpłatnie pomoże Ci wybrać najlepszy i najtańszy kredyt dostosowany do Twojej sytuacji finansowej, dokładnie wyjaśni Ci wszystkie szczegóły oferty, policzy koszty kredytu i warunki spłaty.
  • Chcesz oszczędzić swoje nerwy i mieć mniej stresu związanego z procedurą kredytową – Doradca pl pomoże Ci w wypełnianiu dokumentów, odpowie na wszystkie Twoje pytania oraz pomoże Ci załatwić formalności związane z kredytem.

 

Już dziś skontaktuj się z naszym niezależnym ekspertem kredytowym i zarezerwuj sobie kredyt na najlepszych warunkach.

 

Promocje

Sprawdź nasze najnowsze promocje! Czeka na Ciebie m.in. oferta specjalna kredytu hipotecznego z marżą 0,00% przez 12 miesięcy – RRSO 10,84% dla reprezentatywnego przykładu!
Dowiedz się więcej

Wyróżnienia

Finanse Śląsk wyróżnieniaFinanse Śląsk wyróżnieniaFinanse Śląsk wyróżnieniaFinanse Śląsk wyróżnienia
Finanse Śląsk wyróżnieniaFinanse Śląsk wyróżnieniaFinanse Śląsk wyróżnienia