Umów się na bezpłatne
spotkanie z Ekspertem
Finansowym

telefon

Zadzwoń

570 102 400

mail

Wypełnij formularz

Napisz wiadomość
facebook

/finansepl.slask

 

FinansePromocjePożyczka gotówkowa na co dzień i od święta – Promocje

Pożyczka gotówkowa na co dzień i od święta – Promocje

pożyczka gotówkowa

Pożyczasz szybko i tak jak Ci wygodnie. Wystarczy jedno spotkanie z ekspertem finansowym z Będzina. My negocjujemy dla Ciebie najlepsze warunki cenowe. Ty decydujesz, na co przeznaczysz pożyczkę.

Dlaczego warto u nas:

  • Nie musisz otwierać konta – wystarczy zaświadczenie o zarobkach, PIT 11 lub 3 ostatnie miesięczne wyciągi. Akceptujemy różne źródła dochodów, w tym umowę zlecenia i umowę o dzieło, diety i dochody uzyskiwane z działalności gospodarczej.
  • Możesz pożyczyć od 1.000 zł do 200.000 zł na dowolny cel, z okresem kredytowania nawet do 12 lat. Swobodnie wybierasz też dzień płatności raty.
  • Jeśli masz kredyty w innych bankach – połącz je i spłacaj jedną wygodną ratę.
  • Wstępną decyzję otrzymasz w trakcie rozmowy z Ekspertem 1, gotówkę wypłacimy Ci w jeden dzień 2

Nie czekaj, sięgnij po pieniądze już teraz.

Zadzwoń pod numer 570 102 400 lub zostaw nam swój numer – oddzwonimy.

Okres kredytowania od 3 nawet do 120 miesięcy.
Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 10,16% – przy parametrach wymienionych w przykładzie reprezentatywnym. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 10,16%, całkowita kwota kredytu 42.000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 56.167,20 zł, oprocentowanie zmienne 4,99%, całkowity koszt kredytu 14.167,20 (w tym: prowizja 4.296,60 zł, opłata przygotowawcza 1.400,00 zł, odsetki 8.470,60 zł), 80 miesięcznych rat odsetkowych w wysokości 702,09 zł – reprezentatywny przykład. Powyższa kalkulacja została dokonana na dzień 5.09.2016 r.
  1. Wstępna weryfikacja zdolności kredytowej Klienta przekazywana przez pracownika finanse.pl na podstawie danych udostępnionych przez Klienta podczas rozmowy bezpośredniej. Decyzja ta ma charakter wyłącznie informacyjny.
  2. Wypłata kredytu gotówkowego w jeden dzień jest liczona od dnia złożenia przez Klienta pełnego wniosku wraz z wymaganą dokumentacją.
Zaciągnięcie kredytu oprocentowanego stopą zmienną wiąże się z ryzykiem wzrostu stopy procentowej, a tym samym możliwością ponoszenia w czasie zwiększonych kosztów miesięcznych kredytu.
Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Ma ona charakter wyłącznie informacyjny. Każdy bank uzależnia przyznanie kredytu od zdolności kredytowej klienta.

 

Ekspert spotka się z Tobą w dogodnym
dla Ciebie terminie i miejscu.

Aby umówić się na bezpłatne spotkanie z Ekspertem:

Fomularz kontaktowy

Promocje

Sprawdź nasze najnowsze promocje! Czeka na Ciebie m.in. oferta specjalna kredytu hipotecznego “Najlepiej na swoim” (marża 1,65%)!
Dowiedz się więcej

Instytucje, które nam zaufały:

pko bank polski
Pekao SA
ING
santander.logo
mBank
Alior Bank
bos-bank
bgz-bnp-paribas
ca-bank
Raiffeisen Bank
MILLENNIUM BANK
GNB
Citi Bank
IDEA BANK
bank pocztowy
plusbank
EUROBANK
GETIN LEASING
mBANK HIPOTECZNY
neobank