Umów się na bezpłatne
spotkanie z Ekspertem
Finansowym

telefon

Zadzwoń

570 102 400

mail

Wypełnij formularz

Napisz wiadomość
facebook

/finansepl.slask

 

FinansePromocjeKredyt hipoteczny z niską marżą – Promocje

Kredyt hipoteczny z niską marżą – Promocje

Kredyt hipoteczny z niską marżą

„Kredyt hipoteczny z niską marżą” – oferta specjalna kredytu hipotecznego

Myślisz o kredycie hipotecznym, ale odstraszają Cię wysokie koszty? Mamy idealną odpowiedź na Twój problem! Już dziś sprawdź ofertę na Kredyt hipoteczny z niską marżą 1,9% przez cały okres kredytowania.

Szczegóły oferty:

 • Przeznaczenie – kredyt hipoteczny na cele mieszkaniowe
 • Kwota: od 50 000 zł do 1.500.000 zł
 • Oprocentowanie zmienne od 2.13% w skali roku
 • 0 zł prowizji za udzielenie kredytu
 • Ochrona Kredytobiorcy dzięki ubezpieczeniu na życie
 • Oferta ważna tylko do 31.03.2021 r.

Dodatkowo o:

 • RRSO 2,37% dla reprezentatywnego przykładu
 • Nawet do 15% kwoty kredytu na dowolny cel
 • Bogaty pakiet ubezpieczeń w różnych wariantach
 • Możliwa karencja w spłacie kredytu
 • Możliwość łączenia celów kredytowania
 • Możliwość refinansowania środków zainwestowanych w nieruchomość do 12 miesięcy wstecz
 • Raty równe lub malejące
 • Możliwość wyboru stawki referencyjnej

Oprocentowanie

Kredyty oprocentowane są według zmiennej stopy, ustalanej jako suma stopy referencyjnej i marży Banku.

Wysokość marży uzależniona jest od posiadania dodatkowych produktów – konta osobistego wraz z kartą debetową oraz z wpływem środków z tytułu osiąganych dochodów w wysokości min. 2.500 zł miesięcznie, Ubezpieczenia nieruchomości, Ubezpieczenia na wypadek zgonu albo Pakietu ubezpieczeń obejmującego ubezpieczenie na wypadek zgonu, ubezpieczenie od trwałej i całkowitej niezdolności do pracy, ubezpieczenie na wypadek utraty pracy albo poważnego zachorowania albo pobytu w szpitalu w następstwie nieszczęśliwego wypadku.

Twój własny ekspert hipoteczny

Aby proces kredytowy był dla Ciebie jeszcze prostszy, przydzielimy Ci jednego z naszych ekspertów hipotecznych. Pomoże Ci załatwić formalności, udzieli odpowiedzi na Twoje pytania i poprowadzi Cię od początku do końca przez proces wzięcia kredytu.

Jesteś zainteresowany tą ofertą? Działaj szybko! Zostaw numer telefony, a my oddzwonimy do Ciebie.

Ekspert spotka się z Tobą w dogodnym dla Ciebie terminie i miejscu.


Oferta “Kredyt hipoteczny z niską marżą” – kalkulacja na reprezentatywnym przykładzie

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu zabezpieczonego hipoteką wynosi 2,37%, przy następujących założe­niach: okres obowiązywania umowy 300 miesięcy; wartość nieruchomości mającej stanowić zabezpieczenie kredytu wynosi 330.000,00 zł, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 260.000,00 zł; oprocentowanie zmienne 2,13% w skali roku, na które składa się stopa referencyjna WIBOR 3M 0,23% wg stanu na dzień 24.09.2020 r. oraz marża 1,90% (marża jest podwyższana o 1,50 p.p. do czasu uprawo­mocnienia się wpisu hipoteki przy założeniu, że nastąpi to w terminie 5 miesięcy od zawarcia umowy kredytu); całkowity koszt kredytu hipotecznego 94.030,91 zł, w tym: prowizja za udziele­nie kredytu 0,00 zł, odsetki 75.565,00 zł, koszt podwyższenia marży do czasu dokonania wpisu w księdze wieczystej 201,27 zł, opłata za prowadzenie rachunku osobistego „Konto Otwarte na Ciebie” wraz z kartą debetową „Karta Otwarta na Świat” w wysokości 3.000,00 zł, koszt ubezpieczenia na życie w wysokości 10.437,00 zł, opłata za oszacowanie wartości nieruchomości 400,00 zł, opłaty PCC 19,00 zł; całkowita kwota do zapłaty 354.030,81 zł, płatna w 300 miesięcznych ratach po 1.320,12 zł (w pierwszych 3 miesiącach do momentu uprawomocnienia się wpisu hipoteki) oraz po 1.118,85 zł (po prawo­mocnym wpisie hipoteki). Kalkulacja została dokonana na dzień 24 września 2020 r. na reprezentatywnym przykładzie

Propozycja skierowana jest do klientów, którzy posiadają albo założą w Banku rachunek osobisty „Konto Otwarte na Ciebie” wraz z kartą debetową i pod warunkiem zapewniania wpływu na ten rachunek środków z tytułu osiąganych dochodów przez posiadacza/współposiadaczy tego rachunku będącego / będących kredytobiorcą / (współ)kredytobiorcą, w wysokości min. 2.500 zł miesięcznie, w całym okresie kredytowania.

Kredyt hipoteczny jest dostępny również bez dodatkowych produktów lub usług finansowych, jednakże na innych warunkach cenowych. W przypadku kredytów ze zmiennym oprocentowaniem, standardowo oferowanych na polskim rynku, występuje ryzyko zmian stóp procentowych. Ryzyko zmiany stóp procentowych oznacza, że w przypadku wzrostu poziomu stopy referencyjnej wyższe będzie oprocentowanie kredytu, wzrośnie wówczas wysokość miesięcznej raty kapitałowo-odsetkowej, to natomiast powoduje wzrost kosztu odsetek i tym samym wzrost całkowitego kosztu kredytu hipotecznego. Bank podejmuje decyzję o udzieleniu kredytu po dokonaniu analizy kredytowej i oceny zdolności kredytowej konsumenta. Informacje zawarte w niniejszym materiale nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

Ekspert spotka się z Tobą w dogodnym
dla Ciebie terminie i miejscu.

Aby umówić się na bezpłatne spotkanie z Ekspertem:

Fomularz kontaktowy

Promocje

Sprawdź nasze najnowsze promocje! Czeka na Ciebie m.in. oferta specjalna kredytu hipotecznego z niską marżą (oprocentowanie zmienne od 2,13% w skali roku – RRSO 2,37% dla reprezentatywnego przykładu)!
Dowiedz się więcej

Instytucje, które nam zaufały:

PKO BP SA Millennium Bank SA Pekao Bank Hipoteczny SA
Pekao SA BNP Paribas SA mBank Bank Hipoteczny SA
ING Bank Śląski SA Alior Bank SA Getin Bank
Santander Bank Polska SA Bank Ochrony Środowiska SA Credit Agricole SA
mBank SA Citi Handlowy SA Bank Polskiej Spółdzielczości SA