Umów się na bezpłatne
spotkanie z Ekspertem
Finansowym

telefon

Zadzwoń

570 102 400

mail

Wypełnij formularz

Napisz wiadomość
facebook

/finansepl.slask

 

FinansePromocjeKredyt hipoteczny z niską marżą – Promocje

Kredyt hipoteczny z niską marżą – Promocje

Kredyt hipoteczny z niską marżą

„Kredyt hipoteczny z niską marżą” – oferta specjalna kredytu hipotecznego

Myślisz o kredycie hipotecznym, ale odstraszają Cię wysokie koszty? Mamy idealną odpowiedź na Twój problem! Już dziś sprawdź ofertę na Kredyt hipoteczny z niską marżą 1,5% przez cały okres kredytowania.

Szczegóły oferty:

 • Przeznaczenie – kredyt hipoteczny na cele mieszkaniowe
 • Kwota: od 50 000 zł do 1.500.000 zł
 • Oprocentowanie zmienne od 2.13% w skali roku
 • 0 zł prowizji za udzielenie kredytu
 • Ochrona Kredytobiorcy dzięki ubezpieczeniu na życie
 • Oferta ważna tylko do 25.11.2020 r.

Dodatkowo o:

 • RRSO 2,37% dla reprezentatywnego przykładu
 • Nawet do 15% kwoty kredytu na dowolny cel
 • Bogaty pakiet ubezpieczeń w różnych wariantach
 • Możliwa karencja w spłacie kredytu
 • Możliwość łączenia celów kredytowania
 • Możliwość refinansowania środków zainwestowanych w nieruchomość do 12 miesięcy wstecz
 • Raty równe lub malejące
 • Możliwość wyboru stawki referencyjnej

Oprocentowanie

Kredyty oprocentowane są według zmiennej stopy, ustalanej jako suma stopy referencyjnej i marży Banku.

Wysokość marży uzależniona jest od posiadania dodatkowych produktów – konta osobistego wraz z kartą debetową oraz z wpływem środków z tytułu osiąganych dochodów w wysokości min. 2.500 zł miesięcznie, Ubezpieczenia nieruchomości, Ubezpieczenia na wypadek zgonu albo Pakietu ubezpieczeń obejmującego ubezpieczenie na wypadek zgonu, ubezpieczenie od trwałej i całkowitej niezdolności do pracy, ubezpieczenie na wypadek utraty pracy albo poważnego zachorowania albo pobytu w szpitalu w następstwie nieszczęśliwego wypadku.

Twój własny ekspert hipoteczny

Aby proces kredytowy był dla Ciebie jeszcze prostszy, przydzielimy Ci jednego z naszych ekspertów hipotecznych. Pomoże Ci załatwić formalności, udzieli odpowiedzi na Twoje pytania i poprowadzi Cię od początku do końca przez proces wzięcia kredytu.

Jesteś zainteresowany tą ofertą? Działaj szybko! Zostaw numer telefony, a my oddzwonimy do Ciebie.

Ekspert spotka się z Tobą w dogodnym dla Ciebie terminie i miejscu.


Oferta “Kredyt hipoteczny z niską marżą” – kalkulacja na reprezentatywnym przykładzie

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu zabezpieczonego hipoteką wynosi 2,37%, przy następujących założe­niach: okres obowiązywania umowy 300 miesięcy; wartość nieruchomości mającej stanowić zabezpieczenie kredytu wynosi 330.000,00 zł, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 260.000,00 zł; oprocentowanie zmienne 2,13% w skali roku, na które składa się stopa referencyjna WIBOR 3M 0,23% wg stanu na dzień 24.09.2020 r. oraz marża 1,90% (marża jest podwyższana o 1,50 p.p. do czasu uprawo­mocnienia się wpisu hipoteki przy założeniu, że nastąpi to w terminie 5 miesięcy od zawarcia umowy kredytu); całkowity koszt kredytu hipotecznego 94.030,91 zł, w tym: prowizja za udziele­nie kredytu 0,00 zł, odsetki 75.565,00 zł, koszt podwyższenia marży do czasu dokonania wpisu w księdze wieczystej 201,27 zł, opłata za prowadzenie rachunku osobistego „Konto Otwarte na Ciebie” wraz z kartą debetową „Karta Otwarta na Świat” w wysokości 3.000,00 zł, koszt ubezpieczenia na życie w wysokości 10.437,00 zł, opłata za oszacowanie wartości nieruchomości 400,00 zł, opłaty PCC 19,00 zł; całkowita kwota do zapłaty 354.030,81 zł, płatna w 300 miesięcznych ratach po 1.320,12 zł (w pierwszych 3 miesiącach do momentu uprawomocnienia się wpisu hipoteki) oraz po 1.118,85 zł (po prawo­mocnym wpisie hipoteki). Kalkulacja została dokonana na dzień 24 września 2020 r. na reprezentatywnym przykładzie

Propozycja skierowana jest do klientów, którzy posiadają albo założą w Banku rachunek osobisty „Konto Otwarte na Ciebie” wraz z kartą debetową i pod warunkiem zapewniania wpływu na ten rachunek środków z tytułu osiąganych dochodów przez posiadacza/współposiadaczy tego rachunku będącego / będących kredytobiorcą / (współ)kredytobiorcą, w wysokości min. 2.500 zł miesięcznie, w całym okresie kredytowania.

Kredyt hipoteczny jest dostępny również bez dodatkowych produktów lub usług finansowych, jednakże na innych warunkach cenowych. W przypadku kredytów ze zmiennym oprocentowaniem, standardowo oferowanych na polskim rynku, występuje ryzyko zmian stóp procentowych. Ryzyko zmiany stóp procentowych oznacza, że w przypadku wzrostu poziomu stopy referencyjnej wyższe będzie oprocentowanie kredytu, wzrośnie wówczas wysokość miesięcznej raty kapitałowo-odsetkowej, to natomiast powoduje wzrost kosztu odsetek i tym samym wzrost całkowitego kosztu kredytu hipotecznego. Bank podejmuje decyzję o udzieleniu kredytu po dokonaniu analizy kredytowej i oceny zdolności kredytowej konsumenta. Informacje zawarte w niniejszym materiale nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

Ekspert spotka się z Tobą w dogodnym
dla Ciebie terminie i miejscu.

Aby umówić się na bezpłatne spotkanie z Ekspertem:

Fomularz kontaktowy

Promocje

Sprawdź nasze najnowsze promocje! Czeka na Ciebie m.in. oferta specjalna kredytu hipotecznego z niską marżą (oprocentowanie zmienne od 2,13% w skali roku – RRSO 2,37% dla reprezentatywnego przykładu)!
Dowiedz się więcej

Instytucje, które nam zaufały:

pko bank polski
Pekao SA
ING
santander.logo
mBank
Alior Bank
bos-bank
bgz-bnp-paribas
ca-bank
Raiffeisen Bank
MILLENNIUM BANK
GNB
Citi Bank
IDEA BANK
bank pocztowy
plusbank
EUROBANK
GETIN LEASING
mBANK HIPOTECZNY
neobank