Umów się na bezpłatne
spotkanie z Ekspertem
Finansowym

telefon

Zadzwoń

570 102 400

mail

Wypełnij formularz

Napisz wiadomość
facebook

/finansepl.slask

 

FinansePromocjeEkokredyt hipoteczny – Promocja

Ekokredyt hipoteczny – Promocja

Ekokredyt

Ekokredyt hipoteczny – oferta specjalna kredytu hipotecznego

Jeśli budujesz dom ekologiczny, możesz skorzystać ze specjalnych warunków cenowych. Ty troszczysz się o środowisko, a my o Twój portfel! 

0 zł prowizji i niższa marża w całym okresie kredytowania – RRSO 3,86%

Dzieci już wiedzą, że dbania o środowisko nie możemy odkładać na później. Dlatego my, dorośli – z myślą o nich – już dziś powinniśmy zmieniać swoje nawyki. Zadbaj o środowisko i wybierz dom ekologiczny.

Ile możesz zaoszczędzić

Przy wartości kredytu 270 800 zł na 25 lat w Ofercie Ekokredytu hipotecznego.

tabela oszczędności kredytu hipotecznego

 

Ta oferta jest dla Ciebie, jeśli…

  • Budujesz dom ekologiczny, którego roczne zapotrzebowanie na energię nie przekracza 40 kWh/m2

  • Posiadasz lub założysz konto w banku, dzięki któremu raty będą pobierane automatycznie

  • Co miesiąc na to konto wpłynie 2.000 zł. Nie musi to być jednorazowa wpłata

  • Wykupisz ubezpieczenie spłaty kredytu hipotecznego na okres minimum 36 miesięcy

Twój własny ekspert hipoteczny

Aby proces kredytowy był dla Ciebie jeszcze prostszy, przydzielimy Ci jednego z naszych ekspertów hipotecznych. Pomoże Ci załatwić formalności, udzieli odpowiedzi na Twoje pytania i poprowadzi Cię od początku do końca przez proces wzięcia kredytu.

Jesteś zainteresowany tą ofertą? Działaj szybko! Zostaw numer telefony, a my oddzwonimy do Ciebie.

Ekspert spotka się z Tobą w dogodnym dla Ciebie terminie i miejscu.

Oferta „Ekokredyt hipoteczny” – kalkulacja na reprezentatywnym przykładzie

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 3,86% dla kredytu hipotecznego w ofercie „Ekokredyt Hipoteczny”, przy następujących założeniach: okres kredytowania 25 lat, całkowita kwota kredytu zabezpieczonego hipoteką (bez kredytowanych kosztów) 370 800,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 575 169,38 zł, oprocentowanie zmienne 3,54%, w tym: stopa referencyjna WIBOR 6M 1,79% oraz marża 1,75% (marża jest podwyższana o 0,05 pp. do czasu wpisu hipoteki umownej, przy założeniu, że nastąpi to w terminie 6 miesięcy od zawarcia umowy kredytu), całkowity koszt kredytu: 204 369,38 zł, w tym: prowizja 0 zł, odsetki 188 484,00 zł, podatek od czynności cywilnoprawnych (PCC) 19 zł, ubezpieczenie nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych zawarte za pośrednictwem banku 10 679,04 zł (przy zabezpieczeniu na jednej nieruchomości), opłata za usługę wyceny nieruchomości zlecanej przez bank 680 zł (dla nieruchomości stanowiącej dom), opłata za prowadzenie konta Direct 0 zł, koszt przelewu przychodzącego i wychodzącego wykonanego w systemie bankowości internetowej w wysokości 0 zł, ubezpieczenia spłaty kredytu „Opcja Życie Plus” 4 496,40 zł, 300 miesięcznych rat równych po 1 864,28 zł po ustanowieniu zabezpieczenia. Kredyt wymaga zabezpieczenia w formie hipoteki w wysokości minimum 556 200,00 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 21 października 2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. Zmienne oprocentowanie niesie ze sobą ryzyko wzrostu wysokości raty, a tym samym wysokości kwoty zadłużenia.

„Ekokredyt Hipoteczny” przeznaczony jest na budowę lub nabycie domu energooszczędnego na rynku pierwotnym, którego roczne zapotrzebowanie na energię nie przekracza 40 kWh/m2. Warunkiem skorzystania z tej oferty jest posiadanie umów dodatkowych (rachunek, ubezpieczenie) określonych w Regulaminie oferty. Oferta obowiązuje do 31 grudnia 2019 r.

Powyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa, a ma charakter wyłącznie informacyjny. Udzielenie kredytu oraz jego warunki uzależnione będą od wyniku oceny zdolności kredytowej oraz proponowanego zabezpieczenia.

Oferta standardowa

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 4,80%, dla kredytu hipotecznego w ofercie standardowej, przy następujących założeniach: okres kredytowania 25 lat, całkowita kwota kredytu zabezpieczonego hipoteką (bez kredytowanych kosztów) 370 800,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 623 559,50 zł, oprocentowanie zmienne 4,29% w tym: stopa referencyjna WIBOR 6M 1,79% oraz marża 2,50% (marża jest podwyższana o 0,05 pp. do czasu wpisu hipoteki umownej przy założeniu, że nastąpi to w terminie 6 miesięcy od zawarcia umowy kredytu), całkowity koszt kredytu 252 759,50 zł w tym: prowizja 7 045,20 zł, odsetki 234 324,00 zł, podatek od czynności cywilnoprawnych (PCC) 19 zł, ubezpieczenie nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych zawarte za pośrednictwem banku 10 679,04 zł (przy zabezpieczeniu na jednej nieruchomości), opłata za usługę wyceny nieruchomości zlecanej przez bank 680 zł (dla nieruchomości stanowiącej dom), 300 miesięcznych rat równych po 2 017,08 zł po ustanowieniu zabezpieczenia. Kredyt wymaga zabezpieczenia w formie hipoteki w wysokości minimum 556 200,00 zł

Kalkulacja została dokonana na dzień 21 października 2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. Zmienne oprocentowanie niesie ze sobą ryzyko wzrostu wysokości raty, a tym samym wysokości kwoty zadłużenia.

Ekspert spotka się z Tobą w dogodnym
dla Ciebie terminie i miejscu.

Aby umówić się na bezpłatne spotkanie z Ekspertem:

Fomularz kontaktowy

Promocje

Sprawdź nasze najnowsze promocje! Czeka na Ciebie m.in. oferta specjalna kredytu hipotecznego z niską marżą (oprocentowanie zmienne od 2,13% w skali roku – RRSO 2,37% dla reprezentatywnego przykładu)!
Dowiedz się więcej

Instytucje, które nam zaufały:

PKO BP SA Millennium Bank SA Pekao Bank Hipoteczny SA
Pekao SA BNP Paribas SA mBank Bank Hipoteczny SA
ING Bank Śląski SA Alior Bank SA Getin Bank
Santander Bank Polska SA Bank Ochrony Środowiska SA Credit Agricole SA
mBank SA Citi Handlowy SA Bank Polskiej Spółdzielczości SA