Umów się na bezpłatne
spotkanie z Ekspertem
Finansowym

telefon

Zadzwoń

570 102 400

mail

Wypełnij formularz

Napisz wiadomość
facebook

/finansepl.slask

 

FinanseO nasDoradca finansowy Śląsk – firma Finanse.pl z Będzina

Doradca finansowy Śląsk – firma Finanse.pl z Będzina

 

kredyt hipoteczny

Szukasz sprawdzonego doradcy finansowego, działającego na terenie Śląska? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Zapewniamy współpracę z doświadczonymi specjalistami. Pomagamy klientom indywidualnym oraz firmom w podejmowaniu najlepszych decyzji kredytowych. Swoją ofertę kierujemy do osób, które nie mają czasu i chęci na samodzielne analizowanie dostępnych na rynku ofert, a którym jednocześnie zależy na wyborze najlepiej dostosowanego do swoich potrzeb rozwiązania.

 

NAJTAŃSZY KREDYT HIPOTECZNY I BEZPŁATNA POMOC EKSPERTA

Pomagamy klientom w uzyskaniu kredytu hipotecznego na optymalnych warunkach. Skorzystaj z bezpłatnych usług związanych z otrzymaniem korzystnych instrumentów finansowych. Działamy na terenie Będzina, Dąbrowy Górniczej, Katowic i całego województwa śląskiego.

Nie pobieramy opłat za:

  • profesjonalną obsługę,
  • obiektywne porównanie oferty 16 banków,
  • pomoc i stałą dostępność eksperta finansowego.

Pomożemy Ci w obliczeniu Twojej zdolności kredytowej oraz przedstawimy Ci wiele propozycji różnych banków. Pomożemy w negocjacjach dotyczących najlepszej oferty i załatwimy za Ciebie niezbędne formalności.

INDYWIDUALNY PAKIET KORZYŚCI

Współpracując z nami możesz liczyć również na pakiet dodatkowych korzyści przygotowanych indywidualnie dla Ciebie.

Będąc naszym Klientem skorzystasz:

  • ze specjalnej oferty kredytowej FINANSE.PL,
  • z negocjowanych prowizji i marż kredytowych,
  • z dodatkowych bonusów i zniżek.

Współpracuj z nami i podejmuj najlepsze decyzje finansowe przy zachowaniu optymalnych kosztów!

OPIEKA EKSPERTA FINANSOWEGO

Zapewnimy Ci opiekę eksperta finansowego w całym procesie ubiegania się o kredyt, od pierwszego spotkania i analizy twoich potrzeb i możliwości finansowych aż po podpisanie umowy kredytowej w banku i uruchomienie kredytu.

Nasz ekspert:

  • podpowie Ci najbardziej korzystne rozwiązania finansowe,
  • pomoże w dopełnieniu wszystkich formalności kredytowych,
  • da Ci dostęp do najnowszych promocji pożyczek gotówkowych,  kredytów hipotecznych i kredytów firmowych.

Korzystaj z najlepszych ofert bankowych i nie martw się o formalności.

Szczegóły ofert kredytowych Finanse.pl

Obecnie współpracujemy z 16 bankami i kilkunastoma instytucjami finansowymi. Nasz szeroki zasięg działania umożliwi Ci sprawne uzyskanie informacji na temat wielu ofert kredytowych już na jednym spotkaniu z ekspertem kredytowym. Dzięki doświadczeniu oraz znajomości rynku podpowiemy, który z banków wykazuje się elastycznością przy negocjowaniu warunków, a który szybkością przy podejmowaniu decyzji.

Współpraca ze sprawdzonymi doradcami kredytowymi – Śląsk

Nasi doradcy kredytowi to doświadczeni specjaliści, pomagający w podejmowaniu najlepszych decyzji finansowych klientom z całego Śląska. . Pomoc profesjonalistów jest niezwykle cenna, ponieważ zaciągnięcie kredytu mieszkaniowego to poważna decyzja podejmowana na wiele lat; poza tym wiele tanich ofert kredytowych po dokładnym przeanalizowaniu okazuje się nieatrakcyjna. Nasi eksperci finansowi przystępnie wyjaśnią wszelkie zawiłości, wskażą pułapki zatuszowane w ofertach promocyjnych oraz porównają wszystkie elementy rozpatrywanych ofert. Nasze usługi obejmują również pomoc w kompletowaniu niezbędnych na każdym etapie dokumentów – do wstępnej decyzji kredytowej i do podpisania umowy.

Zakres działań eksperta kredytowego – oferta dla klientów ze Śląska

Nasz ekspert kredytowy, który obsługuje klientów z całego Śląska, pomoże Ci przede wszystkim w znalezieniu najkorzystniejszej oferty znajdującej się na rynku. Na opiekę specjalistów finansowych możesz liczyć w całym procesie uzyskiwania kredytu. Pomożemy Ci podczas wyboru banku, wypełniania wniosku, przy podpisywaniu umowy kredytowej i aktu notarialnego, a także udzielimy wskazówek dotyczących już spłacanego kredytu. Będziemy do Twojej dyspozycji również w przypadku ewentualnej zmiany aktualnie spłacanego kredytu mieszkaniowego na korzystniejszy wariant w innym banku.

 

Promocje

Sprawdź nasze najnowsze promocje! Czeka na Ciebie m.in. oferta specjalna kredytu hipotecznego z marżą 0,00% przez 12 miesięcy – RRSO 10,84% dla reprezentatywnego przykładu!
Dowiedz się więcej

Wyróżnienia

Finanse Śląsk wyróżnieniaFinanse Śląsk wyróżnieniaFinanse Śląsk wyróżnieniaFinanse Śląsk wyróżnienia
Finanse Śląsk wyróżnieniaFinanse Śląsk wyróżnieniaFinanse Śląsk wyróżnienia