Umów się na bezpłatne
spotkanie z Ekspertem
Finansowym

telefon

Zadzwoń

570 102 400

mail

Wypełnij formularz

Napisz wiadomość
facebook

/finansepl.slask

 

FinanseO nasKim jesteśmy – O firmie Finanse.pl

Kim jesteśmy – O firmie Finanse.pl

 

kredyt gotówkowy Będzin

Zespół Ekspertów Finansowych

Jesteśmy Zespołem Ekspertów Finansowych ze Śląska, niezwiązanym z żadnym bankiem czy instytucją finansową. To daje nam możliwość obiektywnego i bezstronnego porównywania ofert kredytowych kilkudziesięciu banków i instytucji finansowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, rzetelną wiedzę i znajomość rynku finansowego. Usługi doradcze świadczymy bezpłatnie. W naszej pracy kierujemy się wyłącznie zadowoleniem Klientów.

Doświadczony zespół

Nasz zespół tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem, posiadające szeroką wiedzę w obszarze rynku finansowego, kredytowania przedsiębiorstw i obrotu nieruchomościami. Na bieżąco monitorujemy rynek produktów bankowych po to, aby przekazywać aktualne i wiarygodne informacje. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego Klienta, uczciwość i skuteczność w działaniu. Dzięki temu nasi Klienci – zarówno indywidualni, jak i firmowi – otrzymują tylko najlepsze, sprawdzone rozwiązania w najkorzystniejszej cenie.

Zaufani partnerzy

Współpracujemy ze sprawdzonymi i godnymi polecenia bankami, deweloperami, firmami ubezpieczeniowymi i biurami nieruchomości. Ciągle weryfikujemy rynek w poszukiwaniu nowych, rzetelnych partnerów do współpracy po to, aby zaoferować naszym Klientom jak najtańsze kredyty hipoteczne, konsolidacyjne, firmowe oraz cenne porady finansowe.

Zadowoleni klienci

Dzięki naszym radom i propozycjom finansowym wielu Klientów zrealizowało pomyślnie swoje cele mieszkaniowe, obniżyło koszty posiadanych zobowiązań za sprawą kredytu refinansowego i odzyskało równowagę finansów firmowych dzięki kredytowi obrotowemu. Dzisiaj większość naszych Klientów pochodzi z poleceń. To najlepiej świadczy o tym, że nasza praca przynosi skuteczne i doceniane rozwiązania.

 

Promocje

Sprawdź nasze najnowsze promocje! Czeka na Ciebie m.in. oferta specjalna kredytu hipotecznego “Najlepiej na swoim” (marża 1,65%)!
Dowiedz się więcej

Instytucje, które nam zaufały:

pko bank polski
Pekao SA
ING
santander.logo
mBank
Alior Bank
bos-bank
bgz-bnp-paribas
ca-bank
Raiffeisen Bank
MILLENNIUM BANK
GNB
Citi Bank
IDEA BANK
bank pocztowy
plusbank
EUROBANK
GETIN LEASING
mBANK HIPOTECZNY
neobank