Umów się na bezpłatne
spotkanie z Ekspertem
Finansowym

telefon

Zadzwoń

570 102 400

mail

Wypełnij formularz

Napisz wiadomość
facebook

/finansepl.slask

 

FinanseO nasDoradcy kredytowi – Śląsk i Małopolska

Doradcy kredytowi – Śląsk i Małopolska

 

Kobieta przy biurku, Kim jesteśmy, Finanse Śląsk

Zespół Ekspertów Finansowych

Witamy na stronie Zespołu Ekspertów Finansowych działających na Śląsku i w Małopolsce. Nie jesteśmy związani z żadnym bankiem czy instytucją finansową, co daje nam możliwość obiektywnego i bezstronnego porównywania ofert kredytowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, rzetelną wiedzę i znajomość rynku finansowego. Nasi doradcy kredytowi pomogą w wyborze odpowiedniego kredytu na podstawie danych z kilkudziesięciu banków i instytucji finansowych. Swoje usługi doradcze świadczymy bezpłatnie, kierując się wyłącznie zadowoleniem Klientów.

Doświadczony zespół

Nasz zespół tworzą eksperci finansowi z wieloletnim doświadczeniem, posiadający szeroką wiedzę w obszarze rynku finansowego, kredytów dla firm i obrotu nieruchomościami. Na bieżąco monitorujemy rynek produktów bankowych po to, aby przekazywać swoim Klientom aktualne i wiarygodne informacje. Odpowiemy też na Państwa pytania, a w przypadku problemów i wątpliwości pomożemy w ich rozwiązaniu. Zajmiemy się również formalnościami i niezbędnymi dokumentami. Naszą firmę wyróżnia indywidualne podejście do każdego Klienta, uczciwość i skuteczność w działaniu. Dzięki temu nasi Klienci – zarówno indywidualni, jak i firmowi – otrzymują tylko najlepsze, sprawdzone rozwiązania w najkorzystniejszej cenie.

Zaufani partnerzy

Współpracujemy ze sprawdzonymi i godnymi polecenia instytucjami finansowymi na terenie Śląska i całej Polski. Wśród nich są przede wszystkim banki, firmy ubezpieczeniowe, biura nieruchomości i deweloperzy. Na bieżąco analizujemy rynek w poszukiwaniu nowych, rzetelnych partnerów do współpracy, aby zaoferować naszym Klientom jak najtańsze, najkorzystniejsze oraz dopasowane do ich potrzeb kredyty hipoteczne, konsolidacyjne, firmowe oraz cenne porady finansowe. Dzięki temu nasi Klienci oszczędzają nie tylko czas i nerwy, ale również pieniądze.

Zadowoleni klienci

Dzięki radom i propozycjom finansowym od naszych doradców kredytowych wielu Klientów zrealizowało pomyślnie swoje cele mieszkaniowe, obniżyło koszty posiadanych zobowiązań za sprawą kredytu refinansowego i odzyskało równowagę finansów firmowych dzięki kredytowi obrotowemu. Dzisiaj większość naszych Klientów pochodzi z poleceń. Jest to najlepszy dowód na to, że dostarczamy klientom skuteczne i doceniane rozwiązania.

Zapraszamy do nawiązania współpracy z naszą firmą i dołączenia do grona naszych zadowolonych Klientów! Zawsze możesz liczyć na naszą rzetelność, zaangażowanie oraz wiedzę! W razie pytań, zapraszamy do kontaktu z firmą.

 

Promocje

Sprawdź nasze najnowsze promocje! Czeka na Ciebie m.in. oferta specjalna kredytu hipotecznego z marżą 0,00% przez 12 miesięcy – RRSO 10,84% dla reprezentatywnego przykładu!
Dowiedz się więcej

Wyróżnienia

Finanse Śląsk wyróżnieniaFinanse Śląsk wyróżnieniaFinanse Śląsk wyróżnieniaFinanse Śląsk wyróżnienia
Finanse Śląsk wyróżnieniaFinanse Śląsk wyróżnieniaFinanse Śląsk wyróżnienia