Umów się na bezpłatne
spotkanie z Ekspertem
Finansowym

telefon

Zadzwoń

570 102 400

mail

Wypełnij formularz

Napisz wiadomość
facebook

/finansepl.slask

 

FinanseBlogNowe Inwestycje Deweloperskie w Zagłębiu

Nowe Inwestycje Deweloperskie w Zagłębiu

nowe inwestycje

 

W Zagłębiu powstaje coraz więcej nowych osiedli i budynków mieszkaniowych, które charakteryzuje nie tylko nowoczesna architektura, ale także funkcjonalność. Deweloperzy proponują klientom szereg udogodnień: budynki wyposażone są w windy, przystosowane dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, posiadają komórki lokatorskie, indywidualne garaże, miejsca parkingowe, przestronne tarasy lub loggie. W wielu przypadkach istnieje możliwość wykończenia mieszkań ze stanu deweloperskiego według indywidualnego projektu klienta. Mieszkania w nowych inwestycjach są standardowo bezczynszowe, a nowe instalacje i nowa technologia wykonania budynku dają duże oszczędności wynikające z niskich kosztów utrzymania mieszkania.

Poniżej lista inwestycji deweloperskich realizowanych na terenie Będzina, Czeladzi, Dąbrowy Górniczej, Sosnowica i Siewierza. W przypadku zainteresowania nasi eksperci finansowi pomogą Państwu w uzyskaniu optymalnego kredytu hipotecznego na zakup mieszkania:

 • Osiedle Rycerskie, Będzin Centrum – to trzy sześciokondygnacyjne apartamentowce, położone w samym centrum Będzina, przy ulicy 11 listopada i ulicy Jasnej. W pobliżu znajduje się szkoła, przedszkole, sklepy i targowisko ze świeżymi owocami i warzywami. Osiedle jest idealnie skomunikowane, tuż obok znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, autobusowe i tramwajowe, a także dworzec PKP. Szybki i łatwy dojazd do drogi krajowej S86 sprawia, że łatwo i szybko możemy dojechać do Katowic i Sosnowca, jak również w kierunku na Częstochowę. Segment A położony będzie wzdłuż ulicy 11 listopada, zaprojektowany jako jeden ciągły budynek z dwukondygnacyjnym podcieniem. Do dyspozycji mieszkańców zostaną oddane 64 mieszkania o zróżnicowanej powierzchni od 40 m2 do 77 m2, w układzie dwu, trzy i czteropokojowym. INWESTOR: SMG Śląsk Sp z o.o. Rycerskie Sp.K. Planowane zakończenie całości inwestycji to grudzień 2020 roku.
 • Brzozowicka 108 – Nowe 2 i 3-pokojowe mieszkania przy ul. Brzozowickiej w Będzinie nieopodal plaży miejskiej. Planowany termin zakończenia inwestycji to wrzesień 2021 roku. Już dziś możesz wybrać swoje wymarzone mieszkanie i dokonać rezerwacji. Nowoczesna architektura, budynek z windą, komórki lokatorskie, garaże indywidualne i miejsca parkingowe to tylko część udogodnień. 20 mieszkań
 • Czeladź przy ul. Zapolskiej (os. Dziekana) – w ramach inwestycji powstaną cztery apartamenty o powierzchni 76,1m2 każdy. Planowany termin zakończenia inwestycji: III kwartał 2020r (wrzesień) Apartamenty bezczynszowe – miesięczne koszty z tytułu eksploatacji nie przekroczą 100zł/m-c. Z apartamentów parterowych bezpośrednie wyjście na ogród. Apartamenty na piętrze z przynależnym balkonem oraz ogrodem (ok. 50-90m2).
 • Nowe domy Będzin Grodziec – W ofercie sprzedaży jest aktualnie 6 budynków w zabudowie bliźniaczej, w stanie surowym zamkniętym. Wykonawcą inwestycji jest Annkara Finance Sp z o.o. Powierzchnia domu – 180 m.kw, powierzchnia działki 300 m.kw. Termin realizacji inwestycji – styczeń 2020.
 • Apartamenty Kościelna – Luksusowe Apartamenty w Dąbrowie Górniczej Gołonogu. 30 bezczynszowych apartamentów w otoczeniu zieleni, każdy z tarasem, ogrodem lub balkonem – w cenie 178 410 zł – 576 100 zł. Powierzchnia od 31 m2 do 108 m2. Inwestor – PM Construction. Termin realizacji – III kwartał 2020
 • Osiedle NOWA DĄBROWA – nowe osiedle mieszkaniowe w Dąbrowie Górniczej przy ul. Granicznej, w skład którego wchodzą 4 bloki dziewięciokondygnacyjne wraz z kondygnacjami przeznaczonymi na miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Mieszkania o powierzchniach do ponad 200 m2. Dla najbardziej wymagających klientów w ofercie znajdują się przestronne apartamenty z możliwością basenu oraz sauny. Każdy lokal posiada balkon, loggie bądź duży przestronny taras. Termin oddania – IV kwartał 2019. Inwestor – Adatex Sp. z o.o.
 • Osiedle Graniczna – zlokalizowane jest na powierzchni 1,2 ha, z biegu ulicy Granicznej i Alei Zagłębia Dąbrowskiego, w pobliżu centrum miasta Dąbrowy Górniczej. Bezczynszowe mieszkania 1-, 2-, 3-, i 4-pokojowe o powierzchniach od 40,9 do 115 m2. z przestrzennymi tarasami (30 m2), komfortowymi windami, znajdujące się na terenie ogrodzonego, monitorowanego i strzeżonego osiedla. Etap III w trakcie realizacji
 • Apartamentowiec Dąbrowa Górnicza ul. Długa. W ramach realizowanej inwestycji deweloperskiej powstanie jeden blok mieszkalny, mieszczący w sobie 14 mieszkań, 1 lokal użytkowy, oraz 9 indywidualnych garaży. Każde mieszkanie z balkonem lub tarasem. Centralne ogrzewanie oraz ciepła woda z indywidualnych kotłów gazowych. Miesięczne koszty utrzymania mieszkania to ok. 3zł/m2. Planowany termin oddania inwestycji do użytku: czerwiec 2020.
 • Apartamentowiec Dąbrowa Górnicza ul. Morcinka – Nowa inwestycja w Dąbrowie Górniczej. W nowym bloku na czterech kondygnacjach powstanie w sumie 49 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 27m2 do 70m2, każde z przynależnym balkonem lub ogrodem. Na poziomie -1 powstanie hala garażowa, w której znajdzie się 57 miejsc parkingowych oraz 22 komórki lokatorskie. Planowany termin oddania budynku do użytku to IV kwartał 2021 roku.
 • Apartamentowiec Siewierz Jeziorna – Siewierz Jeziorna to dzielnica, która zrywa z obowiązującymi trendami polegającymi na grodzeniu osiedli i zamykaniu przestrzeni, dzięki nowemu podejściu do rozkładu ulic, rozmiaru działek oraz możliwości komunikacji pieszej i zaspokojenia podstawowych, codziennych potrzeb w odległości pięciu minut od domu, a także sąsiedztwu terenów zielonych i rekreacyjnych. Bliskie sąsiedztwo Jeziora Przeczyckiego. Szybki wylot na trasę w kierunku Katowic oraz Siewierza. W ramach inwestycji powstanie kameralny II piętrowy budynek, w którym znajdzie się 14 mieszkań bezczynszowych. Planowany termin realizacji inwestycji – I kwartał 2020 r.
 • Apartamenty Dąbrowa Górnicza ul. Majewskiego. Nowopowstająca inwestycja zlokalizowanej przy ul. Majewskiego w Dąbrowie Górniczej (Strzemieszyce Wielkie). W ramach inwestycji na ogrodzonym terenie powstanie 12 apartamentów zlokalizowanych w 3 budynkach. Cena obejmuje apartament trzypokojowy o powierzchni 76,7m2 z przynależnym ogrodem o powierzchni ok. 100m2 oraz 2 miejscami parkingowymi. Apartamenty bezczynszowe – miesięczne opłaty z tytułu eksploatacji nie przekroczą 100zł/msc. Pierwsze apartamenty będą gotowe już w lutym 2020
 • Apartamenty Dąbrowa Górnicza ul. Gwardii Ludowej. to inwestycja trzech dwukondygnacyjnych budynków, w których znajduje się 6 przestronnych apartamentów. 3 lokale na dole, z bezpośrednim wyjściem na taras i do ogrodu mają w zależności od aranżacji ok 75m2 powierzchni. Lokale na górze mają powierzchnie 116,4m2. Zawierają bardzo obszerny balkon. Apartamenty można zaaranżować jako 3, lub 4 -pokojowe- dolne, lub do 6 pokoi górne. Inwestor – HOME-PROJEKT sp. z o.o.
 • Apartamenty Urocza i Urocza 2 w Dąbrowie Górniczej przy ul. Uroczej. Projekt Urocza to 4 apartamenty o powierzchni około 80m2. W każdym z nich znajduje się salon z aneksem kuchennym o powierzchni ok.35m2, łazienka, wc, 3 sypialnie, garderoba. Do tego ogródki i przestronne tarasy. Projekt Urocza 2 to segmenty w zabudowie szeregowej, każdy o powierzchni całkowitej 150m2, zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej na Górce Gołonoskiej przy ul. Uroczej. Powierzchnia ogrodu przynależącego do jednego segmentu wynosi ok. 45m2. Segmenty oddawane będą w stanie deweloperskim, tzn. na ścianach tynki maszynowe, na podłogach ostateczne wylewki, wszystkie instalacje rozprowadzone. Inwestor – HOME-PROJEKT sp. z o.o.
 • Osiedle Nowa Lena – Sosnowiec ul. Teofila Lenartowicza 28. Inwestycja składa się z czterech segmentów 1A, 1B, 1C i 1D stanowiących spójną całość, mieszących w sobie 48 mieszkań. segment zawiera cztery kondygnacje, 12 apartamentów i garaże podziemne. 1 Etap – zrealizowany, 2 Etap – gotowy na wrzesień 2019, 3 Etap – gotowy na wrzesień 2020, 4 Etap – Ruszyła sprzedaż mieszkań.
 • Osiedle budynków wielorodzinnych – Sosnowiec, Baczyńskiego. Nowa inwestycja to kontynuacja dwóch już zrealizowanych etapów budynków wielorodzinnych przy ul. Baczyńskiego w Sosnowcu. W ramach III etapu inwestycji realizowane są dwa podpiwniczone budynki 3-segmentowe (trzy, cztery i pięć pięter nad parterem ). Pod każdym segmentem znajdować się będzie 5 garaży. Mieszkania od 47m2 do 58 m2. Inwestor – DOMBUD S.A. Inwestycja w realizacji, aktualnie trwa sprzedaż mieszkań.
 • Nowa Kielecka – Sosnowiec ul. Kielecka – to nowoczesny budynek składający się z dwóch klatek schodowych. W klatce “A” przewidziano 81 mieszkań, klatka “B” to 62 mieszkania. Obie klatki schodowe wyposażone zostały w cichobieżne windy, obsługujące każdą kondygnację, dostępne już z poziomu garażu podziemnego z miejscami postojowymi. Przewidziano również pomieszczenia na rowery i wózki dziecięce oraz komórki lokatorskie. Bezpośrednio przy budynku naziemny parking dla mieszkańców z osobistymi miejscami postojowymi. W ramach inwestycji zaplanowano także szerokie, od 3,2 aż do 24,6 m2 balkony, a do mieszkań na parterze będą przynależeć ogródki o powierzchni od 28 aż do 102 m2 lub tarasy 8,6 – 10,8 m2. Na piętrach dostępne są również mieszkania z loggiami.
 • Apartamenty Słoneczne – kolejny etap inwestycji powstaje przy ulicy Klimontowskiej w Sosnowcu w popularnej i prestiżowej dzielnicy Kukułek. Budynek posiada bardzo unikalną w dzisiejszych czasach architekturę. Dachy mansardowe, lukarny z „francuskimi balkonami” czy ozdobne latarnie zewnętrze stanowią stonowaną i spójną kompozycję. Aktualnie trwa sprzedaż mieszkań.
 • Osiedle bezczynszowych mieszkań w Sosnowcu ul. Niepodległości 7 (Pogoń). Nowa inwestycja deweloperska w Sosnowcu, składać się będzie z dwóch 6-cio kondygnacyjnych budynków mieszkalnych i położona będzie na terenie spokojnego osiedla z dobrym dojazdem do dróg wylotowych z miasta, jak i do centrum. Na terenie zamkniętego, ogrodzonego osiedla powstaną dwa budynki: Budynek „A” – 35 mieszkań oraz 22 garaże indywidualne na poziomie zero. Budynek „B-C” – 45 i 40 mieszkań oraz hala garażowa z 70 stanowiskami postojowymi na poziomie zero. Inwestor – INVEST GRAM SP. Z O.O. Aktualnie trwa sprzedaż mieszkań
 • Inwestycja Osiedle Na Wzgórzu – to nowopowstający kompleks bloków mieszkalnych w Sosnowcu – Milowicach przy ul. Słonecznej i ul. Kolonia Pekin. W ramach inwestycji powstanie 6 budynków, w których w sumie znajdą się 108 mieszkań 2-, 3- oraz 4- pokojowe o powierzchniach 48,53 m2 i 65,33 m2. Inwestor – POLSTAL DEWELOPER. Aktualnie trwa sprzedaż mieszkań
 • Osiedle Gwiezdna to kompleks 4 obiektów 9-cio kondygnacyjnych, które zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zachować jak najwięcej otwartej przestrzeni, która wypełniona będzie zielenią. Planowane jest wybudowanie zespołu czterech wielorodzinnych budynków mieszkalnych, zlokalizowanych przy ulicy Gwiezdnej w Sosnowcu, w niedalekiej odległości od Placu Papieskiego. Każde z mieszkań zostanie wyposażone w przestronne balkony lub loggie. Do dyspozycji mieszkańców oddane będą także komórki lokatorskie oraz miejsca garażowe bądź miejsca postojowe zewnętrzne. Inwestor – Adatex Sp. z o.o. Aktualnie zaczęła się sprzedaż mieszkań.

 

Promocje

Sprawdź nasze najnowsze promocje! Czeka na Ciebie m.in. oferta specjalna kredytu hipotecznego z niską marżą 2,09% (oprocentowanie zmienne od 4,81% w skali roku – RRSO 5,49% dla reprezentatywnego przykładu)!
Dowiedz się więcej

Instytucje, które nam zaufały:

PKO BP SA Millennium Bank SA Pekao Bank Hipoteczny SA
Pekao SA BNP Paribas SA mBank Bank Hipoteczny SA
ING Bank Śląski SA Alior Bank SA Getin Bank
Santander Bank Polska SA Bank Ochrony Środowiska SA Credit Agricole SA
mBank SA Citi Handlowy SA Bank Polskiej Spółdzielczości SA