Umów się na bezpłatne
spotkanie z Ekspertem
Finansowym

telefon

Zadzwoń

570 102 400

mail

Wypełnij formularz

Napisz wiadomość
facebook

/finansepl.slask

 

FinanseBlogNowe Inwestycje Deweloperskie w Zagłębiu

Nowe Inwestycje Deweloperskie w Zagłębiu

Nowe-inwestycje-deweloperskie-w-zaglebiu_56dc87e5_0204_123736

 

W Zagłębiu powstaje coraz więcej nowych osiedli i budynków mieszkaniowych, które charakteryzuje nie tylko nowoczesna architektura, ale także funkcjonalność. Deweloperzy proponują klientom szereg udogodnień: budynki wyposażone są w windy, przystosowane dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, posiadają komórki lokatorskie, indywidualne garaże, miejsca parkingowe, przestronne tarasy lub loggie. W wielu przypadkach istnieje możliwość wykończenia mieszkań ze stanu deweloperskiego według indywidualnego projektu klienta. Mieszkania w nowych inwestycjach są standardowo bezczynszowe, a nowe instalacje i nowa technologia wykonania budynku dają duże oszczędności wynikające z niskich kosztów utrzymania mieszkania.

Poniżej lista inwestycji deweloperskich realizowanych na terenie Będzina, Czeladzi, Dąbrowy Górniczej, Sosnowica i Siewierza. W przypadku zainteresowania nasi eksperci finansowi pomogą Państwu w uzyskaniu optymalnego kredytu hipotecznego na zakup mieszkania:

 • Osiedle Rycerskie, Będzin Centrum – to trzy sześciokondygnacyjne apartamentowce, położone w samym centrum Będzina, przy ulicy 11 listopada i ulicy Jasnej. W pobliżu znajduje się szkoła, przedszkole, sklepy i targowisko ze świeżymi owocami i warzywami. Osiedle jest idealnie skomunikowane, tuż obok znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, autobusowe i tramwajowe, a także dworzec PKP. Szybki i łatwy dojazd do drogi krajowej S86 sprawia, że łatwo i szybko możemy dojechać do Katowic i Sosnowca, jak również w kierunku na Częstochowę. Segment A położony będzie wzdłuż ulicy 11 listopada, zaprojektowany jako jeden ciągły budynek z dwukondygnacyjnym podcieniem. Do dyspozycji mieszkańców zostaną oddane 64 mieszkania o zróżnicowanej powierzchni od 40 m2 do 77 m2, w układzie dwu, trzy i czteropokojowym. INWESTOR: SMG Śląsk Sp z o.o. Rycerskie Sp.K. Planowane zakończenie całości inwestycji to grudzień 2020 roku.
 • Brzozowicka 108 – Nowe 2 i 3-pokojowe mieszkania przy ul. Brzozowickiej w Będzinie nieopodal plaży miejskiej. Planowany termin zakończenia inwestycji to wrzesień 2021 roku. Już dziś możesz wybrać swoje wymarzone mieszkanie i dokonać rezerwacji. Nowoczesna architektura, budynek z windą, komórki lokatorskie, garaże indywidualne i miejsca parkingowe to tylko część udogodnień. 20 mieszkań
 • Czeladź przy ul. Zapolskiej (os. Dziekana) – w ramach inwestycji powstaną cztery apartamenty o powierzchni 76,1m2 każdy. Planowany termin zakończenia inwestycji: III kwartał 2020r (wrzesień) Apartamenty bezczynszowe – miesięczne koszty z tytułu eksploatacji nie przekroczą 100zł/m-c. Z apartamentów parterowych bezpośrednie wyjście na ogród. Apartamenty na piętrze z przynależnym balkonem oraz ogrodem (ok. 50-90m2).
  • https://biurodeweloperskie.pl/czeladz-ul-zapolskiej/
 • Nowe domy Będzin Grodziec – W ofercie sprzedaży jest aktualnie 6 budynków w zabudowie bliźniaczej, w stanie surowym zamkniętym. Wykonawcą inwestycji jest Annkara Finance Sp z o.o. Powierzchnia domu – 180 m.kw, powierzchnia działki 300 m.kw. Termin realizacji inwestycji – styczeń 2020.
 • Apartamenty Kościelna – Luksusowe Apartamenty w Dąbrowie Górniczej Gołonogu. 30 bezczynszowych apartamentów w otoczeniu zieleni, każdy z tarasem, ogrodem lub balkonem – w cenie 178 410 zł – 576 100 zł. Powierzchnia od 31 m2 do 108 m2. Inwestor – PM Construction. Termin realizacji – III kwartał 2020
 • Osiedle NOWA DĄBROWA – nowe osiedle mieszkaniowe w Dąbrowie Górniczej przy ul. Granicznej, w skład którego wchodzą 4 bloki dziewięciokondygnacyjne wraz z kondygnacjami przeznaczonymi na miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Mieszkania o powierzchniach do ponad 200 m2. Dla najbardziej wymagających klientów w ofercie znajdują się przestronne apartamenty z możliwością basenu oraz sauny. Każdy lokal posiada balkon, loggie bądź duży przestronny taras. Termin oddania – IV kwartał 2019. Inwestor – Adatex Sp. z o.o.
 • Osiedle Graniczna – zlokalizowane jest na powierzchni 1,2 ha, z biegu ulicy Granicznej i Alei Zagłębia Dąbrowskiego, w pobliżu centrum miasta Dąbrowy Górniczej. Bezczynszowe mieszkania 1-, 2-, 3-, i 4-pokojowe o powierzchniach od 40,9 do 115 m2. z przestrzennymi tarasami (30 m2), komfortowymi windami, znajdujące się na terenie ogrodzonego, monitorowanego i strzeżonego osiedla. Etap III w trakcie realizacji
 • Apartamentowiec Dąbrowa Górnicza ul. Długa. W ramach realizowanej inwestycji deweloperskiej powstanie jeden blok mieszkalny, mieszczący w sobie 14 mieszkań, 1 lokal użytkowy, oraz 9 indywidualnych garaży. Każde mieszkanie z balkonem lub tarasem. Centralne ogrzewanie oraz ciepła woda z indywidualnych kotłów gazowych. Miesięczne koszty utrzymania mieszkania to ok. 3zł/m2. Planowany termin oddania inwestycji do użytku: czerwiec 2020.
  • https://biurodeweloperskie.pl/dabrowa-gornicza-ul-dluga/
 • Apartamentowiec Dąbrowa Górnicza ul. Morcinka – Nowa inwestycja w Dąbrowie Górniczej. W nowym bloku na czterech kondygnacjach powstanie w sumie 49 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 27m2 do 70m2, każde z przynależnym balkonem lub ogrodem. Na poziomie -1 powstanie hala garażowa, w której znajdzie się 57 miejsc parkingowych oraz 22 komórki lokatorskie. Planowany termin oddania budynku do użytku to IV kwartał 2021 roku.
  • https://biurodeweloperskie.pl/dabrowa-gornicza-ul-morcinka/
 • Apartamentowiec Siewierz Jeziorna – Siewierz Jeziorna to dzielnica, która zrywa z obowiązującymi trendami polegającymi na grodzeniu osiedli i zamykaniu przestrzeni, dzięki nowemu podejściu do rozkładu ulic, rozmiaru działek oraz możliwości komunikacji pieszej i zaspokojenia podstawowych, codziennych potrzeb w odległości pięciu minut od domu, a także sąsiedztwu terenów zielonych i rekreacyjnych. Bliskie sąsiedztwo Jeziora Przeczyckiego. Szybki wylot na trasę w kierunku Katowic oraz Siewierza. W ramach inwestycji powstanie kameralny II piętrowy budynek, w którym znajdzie się 14 mieszkań bezczynszowych. Planowany termin realizacji inwestycji – I kwartał 2020 r.
 • Apartamenty Dąbrowa Górnicza ul. Majewskiego. Nowopowstająca inwestycja zlokalizowanej przy ul. Majewskiego w Dąbrowie Górniczej (Strzemieszyce Wielkie). W ramach inwestycji na ogrodzonym terenie powstanie 12 apartamentów zlokalizowanych w 3 budynkach. Cena obejmuje apartament trzypokojowy o powierzchni 76,7m2 z przynależnym ogrodem o powierzchni ok. 100m2 oraz 2 miejscami parkingowymi. Apartamenty bezczynszowe – miesięczne opłaty z tytułu eksploatacji nie przekroczą 100zł/msc. Pierwsze apartamenty będą gotowe już w lutym 2020
  • https://biurodeweloperskie.pl/dabrowa-gornicza-ul-majewskiego/
 • Apartamenty Dąbrowa Górnicza ul. Gwardii Ludowej. to inwestycja trzech dwukondygnacyjnych budynków, w których znajduje się 6 przestronnych apartamentów. 3 lokale na dole, z bezpośrednim wyjściem na taras i do ogrodu mają w zależności od aranżacji ok 75m2 powierzchni. Lokale na górze mają powierzchnie 116,4m2. Zawierają bardzo obszerny balkon. Apartamenty można zaaranżować jako 3, lub 4 -pokojowe- dolne, lub do 6 pokoi górne. Inwestor – HOME-PROJEKT sp. z o.o.
 • Apartamenty Urocza i Urocza 2 w Dąbrowie Górniczej przy ul. Uroczej. Projekt Urocza to 4 apartamenty o powierzchni około 80m2. W każdym z nich znajduje się salon z aneksem kuchennym o powierzchni ok.35m2, łazienka, wc, 3 sypialnie, garderoba. Do tego ogródki i przestronne tarasy. Projekt Urocza 2 to segmenty w zabudowie szeregowej, każdy o powierzchni całkowitej 150m2, zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej na Górce Gołonoskiej przy ul. Uroczej. Powierzchnia ogrodu przynależącego do jednego segmentu wynosi ok. 45m2. Segmenty oddawane będą w stanie deweloperskim, tzn. na ścianach tynki maszynowe, na podłogach ostateczne wylewki, wszystkie instalacje rozprowadzone. Inwestor – HOME-PROJEKT sp. z o.o.
 • Osiedle Nowa Lena – Sosnowiec ul. Teofila Lenartowicza 28. Inwestycja składa się z czterech segmentów 1A, 1B, 1C i 1D stanowiących spójną całość, mieszących w sobie 48 mieszkań. segment zawiera cztery kondygnacje, 12 apartamentów i garaże podziemne. 1 Etap – zrealizowany, 2 Etap – gotowy na wrzesień 2019, 3 Etap – gotowy na wrzesień 2020, 4 Etap – Ruszyła sprzedaż mieszkań.
 • Osiedle budynków wielorodzinnych – Sosnowiec, Baczyńskiego. Nowa inwestycja to kontynuacja dwóch już zrealizowanych etapów budynków wielorodzinnych przy ul. Baczyńskiego w Sosnowcu. W ramach III etapu inwestycji realizowane są dwa podpiwniczone budynki 3-segmentowe (trzy, cztery i pięć pięter nad parterem ). Pod każdym segmentem znajdować się będzie 5 garaży. Mieszkania od 47m2 do 58 m2. Inwestor – DOMBUD S.A. Inwestycja w realizacji, aktualnie trwa sprzedaż mieszkań.
 • Nowa Kielecka – Sosnowiec ul. Kielecka – to nowoczesny budynek składający się z dwóch klatek schodowych. W klatce „A” przewidziano 81 mieszkań, klatka „B” to 62 mieszkania. Obie klatki schodowe wyposażone zostały w cichobieżne windy, obsługujące każdą kondygnację, dostępne już z poziomu garażu podziemnego z miejscami postojowymi. Przewidziano również pomieszczenia na rowery i wózki dziecięce oraz komórki lokatorskie. Bezpośrednio przy budynku naziemny parking dla mieszkańców z osobistymi miejscami postojowymi. W ramach inwestycji zaplanowano także szerokie, od 3,2 aż do 24,6 m2 balkony, a do mieszkań na parterze będą przynależeć ogródki o powierzchni od 28 aż do 102 m2 lub tarasy 8,6 – 10,8 m2. Na piętrach dostępne są również mieszkania z loggiami.
 • Apartamenty Słoneczne – kolejny etap inwestycji powstaje przy ulicy Klimontowskiej w Sosnowcu w popularnej i prestiżowej dzielnicy Kukułek. Budynek posiada bardzo unikalną w dzisiejszych czasach architekturę. Dachy mansardowe, lukarny z „francuskimi balkonami” czy ozdobne latarnie zewnętrze stanowią stonowaną i spójną kompozycję. Aktualnie trwa sprzedaż mieszkań.
 • Osiedle bezczynszowych mieszkań w Sosnowcu ul. Niepodległości 7 (Pogoń). Nowa inwestycja deweloperska w Sosnowcu, składać się będzie z dwóch 6-cio kondygnacyjnych budynków mieszkalnych i położona będzie na terenie spokojnego osiedla z dobrym dojazdem do dróg wylotowych z miasta, jak i do centrum. Na terenie zamkniętego, ogrodzonego osiedla powstaną dwa budynki: Budynek „A” – 35 mieszkań oraz 22 garaże indywidualne na poziomie zero. Budynek „B-C” – 45 i 40 mieszkań oraz hala garażowa z 70 stanowiskami postojowymi na poziomie zero. Inwestor – INVEST GRAM SP. Z O.O. Aktualnie trwa sprzedaż mieszkań
  • https://investgram.pl/niepodleglosci-7-nowe-mieszkania-w-sosnowcu/
 • Inwestycja Osiedle Na Wzgórzu – to nowopowstający kompleks bloków mieszkalnych w Sosnowcu – Milowicach przy ul. Słonecznej i ul. Kolonia Pekin. W ramach inwestycji powstanie 6 budynków, w których w sumie znajdą się 108 mieszkań 2-, 3- oraz 4- pokojowe o powierzchniach 48,53 m2 i 65,33 m2. Inwestor – POLSTAL DEWELOPER. Aktualnie trwa sprzedaż mieszkań
 • Osiedle Gwiezdna to kompleks 4 obiektów 9-cio kondygnacyjnych, które zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zachować jak najwięcej otwartej przestrzeni, która wypełniona będzie zielenią. Planowane jest wybudowanie zespołu czterech wielorodzinnych budynków mieszkalnych, zlokalizowanych przy ulicy Gwiezdnej w Sosnowcu, w niedalekiej odległości od Placu Papieskiego. Każde z mieszkań zostanie wyposażone w przestronne balkony lub loggie. Do dyspozycji mieszkańców oddane będą także komórki lokatorskie oraz miejsca garażowe bądź miejsca postojowe zewnętrzne. Inwestor – Adatex Sp. z o.o. Aktualnie zaczęła się sprzedaż mieszkań.

 

Promocje

Sprawdź nasze najnowsze promocje! Czeka na Ciebie m.in. oferta specjalna kredytu hipotecznego z marżą 0,00% przez 12 miesięcy – RRSO 10,84% dla reprezentatywnego przykładu!
Dowiedz się więcej

Wyróżnienia

Finanse Śląsk wyróżnieniaFinanse Śląsk wyróżnieniaFinanse Śląsk wyróżnieniaFinanse Śląsk wyróżnienia
Finanse Śląsk wyróżnieniaFinanse Śląsk wyróżnieniaFinanse Śląsk wyróżnienia