Umów się na bezpłatne
spotkanie z Ekspertem
Finansowym

telefon

Zadzwoń

570 102 400

mail

Wypełnij formularz

Napisz wiadomość
facebook

/finansepl.slask

 

FinanseBlogNowe Inwestycje Deweloperskie – Siemianowice Śląskie, Ruda Śląska, Bytom

Nowe Inwestycje Deweloperskie – Siemianowice Śląskie, Ruda Śląska, Bytom

osiedle

 

Na terenie województwa śląskiego od kilku lat powstaje bardzo wiele nowoczesnych osiedli. Wyróżniają się one niezwykłą architekturą, w której przeważają nowatorskie rozwiązania związane zwłaszcza z wyglądem elewacji i małej architektury. Nowe śląskie osiedla powstają z dbałością o dużą ilość zieleni: drzew, krzewów, dziedzińców z rabatkami. Dzięki temu mieszkańcy nie mają poczucia, że żyją w betonowej dżungli charakterystycznej dla bloków z PRLu. Poniżej lista inwestycji deweloperskich realizowanych na terenie Siemianowic Śląskich, Bytomia i Piekar Śląskich. W przypadku zainteresowania nasi eksperci finansowi pomogą Państwu w uzyskaniu optymalnego kredytu hipotecznego na zakup domu lub mieszkania:

  • Osiedle Domino Park – Nowe mieszkania na pograniczu Chorzowa i Siemianowic.

W cichej i spokojnej części Michałkowic powstaje Domino Park – nowe mieszkania i apartamenty w Siemianowicach, które swoim wyjątkowym położeniem staną się zieloną oazą dla poszukujących ukojenia we własnym domu. Miejsce, w którym powstanie inwestycja graniczy z Chorzowem, dlatego Domino Park to doskonała opcja, dla osób poszukujących nowego mieszkania w Chorzowie, Siemianowicach i wyjątkowa alternatywa dla rynku katowickiego. Świetna komunikacja i rozbudowana sieć dróg sprawiają, że dojazd do centrum Katowic zajmuje tylko kwadrans!

Wykonawca: NEXX Developer⇒ https://www.dominopark.com.pl/

  • Domino Garden III etap – to nowa odsłona nowoczesnego osiedla w Siemianowicach Śląskich przy ul. Domina i ul. Budryka.

Dwa etapy osiedla zostały już ukończone i kameralną niską zabudową pięknie komponują się z okolicznymi domami jednorodzinnymi. Trzeci etap to apartamenty jednopoziomowe o metrażach 63 m2 i 64 m2 z ogrodem lub balkonem oraz przestronne dwupoziomowe apartamenty o metrażu od 79 m2 do 85 m2. Budynek o symetrycznej bryle zapewnia pełne wykorzystanie przestrzeni.

Wykonawca: Apstar Deweloper⇒ https://apstar.pl/domino-garden-3/

  • Domino Garden IV etap – Kameralne, dwupoziomowe apartamenty

Cztery kameralne budynki, a w każdym z nich tylko cztery dwupoziomowe apartamenty, do których mieszkańcy wchodzą osobnym, prywatnym wejściem. Osiedle wyróżnia się spośród wielu projektów symetryczną bryłą budynków, elegancką elewacją i wykorzystaniem dobrej jakości materiałów. Drewniane wykończenia, pięknie komponują się z dużymi, panoramicznymi oknami. Duże przeszklenia zacierają granicę między domem i jego otoczeniem, dzięki czemu salon powiększa się o taras i ogród. Ogrody dostępne od 70 m2 do aż 380 m2. Do każdego mieszkania przynależy miejsce parkingowe przy budynku, a dojazd do posesji ułatwi droga z kostki brukowej.

Wykonawca: Apstar Deweloper⇒ https://apstar.pl/domino-garden-4/

  • Siemianowice ul. Lubuska 23 – Luksusowa inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w północnej części Katowic – dzielnica Bogucice.

W ramach inwestycji powstanie nowoczesny budynek składający się z 7 kondygnacji naziemnych i jednej podziemnej. W budynku zaprojektowano 51 funkcjonalnych mieszkań o rozkładzie 2-, 3-, 4- i 5- pokojowym. Lokale mieszkalne o zróżnicowanej powierzchni od 31 m2 do 89 m2 zlokalizowane są na sześciu kondygnacjach naziemnych. Obszar, na którym realizowana jest inwestycja, położony jest w spokojnej i bardzo atrakcyjnej lokalizacji – zaledwie 2 km od ścisłego centrum Katowic. Położenie inwestycji, gwarantuje doskonałą komunikację nie tylko z Katowicami, ale i całą aglomeracją śląską.W odległości ok. 500 m znajdują się Ikea, Salon Agata Meble, Centrum Handlowe Dąbrówka, a także Salon Meblowy Rozdzień. Aleje Rozdzieńskiego, które oddalone są o ok. 150 m od inwestycji, zapewnią szybki dojazd do centrum Katowic i Spodka, znajdujących się w odległości 2 km.

Wykonawca: Apstar Deweloper⇒ https://apstar.pl/lubuska-23/

  • Osiedle Dębowy Park – Nowe mieszkania w Siemianowicach Śląskich

Powstające osiedle w Siemianowicach Śląskich przy ulicy Oświęcimskiej mieścić będzie 5 unikatowych bloków mieszkalnych. Każdy z obiektów posiada 4 kondygnacje o zróżnicowanym układzie i metrażu. Inwestycja została podzielona na pięć etapów i łącznie zostanie wybudowanych 120 mieszkań. Aktualnie w sprzedaży jest I i II etap inwestycji.

Wykonawca: Adatex Sp. z o.o.⇒ https://adatex.pl/debowy-park/

  • Lipkowe Zacisze – Nowoczesny apartamentowiec

Inwestycja Lipkowe Zacisze nowoczesny apartamentowiec zlokalizowany w zielonej dzielnicy Piekar Śląskich przy ul. Sikorek. Budynek będzie składał się z 22 przestronnych i funkcjonalnych apartamentów. Dostępne będą dwu- i trzypokojowe mieszkania o powierzchni od 44,72 m2 do 70,15 m2. Zakończenie inwestycji do końca 2020 roku.

Wykonawca: M3 Budownictwo Sp. z o.o.⇒ http://www.lipkowezacisze.pl/

  • Piekary Śląskie ul. Mikołaja Kopernika – Nowe mieszkania w centrum Piekar Śląskich

Nowe mieszkania, które powstaną w 2020/22 r. w centrum Piekar Śląskich na Oś. Wieczorka przy ulicy Mikołaja Kopernika w spokojnym i cichym miejscu otoczonym pasmem zieleni. Inwestycja składa się z dwóch budynków, w których łącznie będzie znajdować się sześćdziesiąt  mieszkań z balkonem na czterech kondygnacjach o powierzchni od 36 do 88 m².

Wykonawca: S.C. DEGA⇒ https://www.otodom.pl/oferta/mieszkania-bezczynszowe-na-sprzedaz-od-30-do-88m2-ID3604q.html#5254686a23

  • Osiedle Fazaniec – Zielona oaza domów w centrum miasta

Nowe domy w zabudowie szeregowej na granicy Bytomia i Rudy Śląskiej –  w bezpośrednim sąsiedztwie zabytkowego Parku Fazaniec. Powierzchnia domu: 142,23 m².

Wykonawca: GTB DEWELOPER⇒ https://osiedlefazaniec.pl/osiedle-fazaniec-domy-szeregowe/

  • Osiedle Hybrydowe Bytom ul. Chorzowska – Nowe apartamenty w Bytomiu

Osiedle Hybrydowe Bytom to kompleks 4 obiektów mieszczących łącznie 28 mieszkań.  I etap inwestycji składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 14 nowych apartamentów o powierzchni 65 lub 74 m². W budynkach są 4 kondygnacje naziemne. Inwestycja Osiedle Hybrydowe jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Wszystkie mieszkania na parterze posiadają ogródki i tarasy, a mieszkania od I do II piętra przestronne balkony. Na ostatniej kondygnacji zaprojektowane zostały apartamenty z dużymi tarasami.

Wykonawca: GTB INFOPOL⇒ https://osiedlefazaniec.pl/osiedle-fazaniec-domy-szeregowe/

  • Zielony Rozbark – Nowy apartamentowiec w Bytomiu

Nowe zamknięte osiedle Zielony Rozbark przy ul. Alojzjanów w Bytomiu to 24 bezczynszowe mieszkania o powierzchni od 32 do 61m2. Lokale 1, 2 i 3 -pokojowe położone są na 4 kondygnacjach, komórki lokatorskie, winda, miejsca postojowe, plac zabaw oraz kameralne ogródki do wyłącznego użytku mieszkańców parteru. Mieszkania na poziomach I-III posiadają tarasy. Wszystkie położone od strony wewnętrznej osiedla.

Planowane zakończenie inwestycji III kw 2021.⇒ https://www.otodom.pl/oferta/zielony-rozbark-mieszkania-bezczynszowe-ID46oa7.html#a407c9e230

Promocje

Sprawdź nasze najnowsze promocje! Czeka na Ciebie m.in. oferta specjalna kredytu hipotecznego z marżą 0,00% przez 12 miesięcy – RRSO 10,84% dla reprezentatywnego przykładu!
Dowiedz się więcej

Wyróżnienia

Finanse Śląsk wyróżnieniaFinanse Śląsk wyróżnieniaFinanse Śląsk wyróżnieniaFinanse Śląsk wyróżnienia
Finanse Śląsk wyróżnieniaFinanse Śląsk wyróżnieniaFinanse Śląsk wyróżnienia