Umów się na bezpłatne
spotkanie z Ekspertem
Finansowym

telefon

Zadzwoń

570 102 400

mail

Wypełnij formularz

Napisz wiadomość
facebook

/finansepl.slask

 

FinanseBlogNowe Inwestycje Deweloperskie – Siemianowice Śląskie, Ruda Śląska, Bytom

Nowe Inwestycje Deweloperskie – Siemianowice Śląskie, Ruda Śląska, Bytom

osiedle

 

Na terenie województwa śląskiego od kilku lat powstaje bardzo wiele nowoczesnych osiedli. Wyróżniają się one niezwykłą architekturą, w której przeważają nowatorskie rozwiązania związane zwłaszcza z wyglądem elewacji i małej architektury. Nowe śląskie osiedla powstają z dbałością o dużą ilość zieleni: drzew, krzewów, dziedzińców z rabatkami. Dzięki temu mieszkańcy nie mają poczucia, że żyją w betonowej dżungli charakterystycznej dla bloków z PRLu. Poniżej lista inwestycji deweloperskich realizowanych na terenie Siemianowic Śląskich, Bytomia i Piekar Śląskich. W przypadku zainteresowania nasi eksperci finansowi pomogą Państwu w uzyskaniu optymalnego kredytu hipotecznego na zakup domu lub mieszkania:

  • Osiedle Domino Park – Nowe mieszkania na pograniczu Chorzowa i Siemianowic.

W cichej i spokojnej części Michałkowic powstaje Domino Park – nowe mieszkania i apartamenty w Siemianowicach, które swoim wyjątkowym położeniem staną się zieloną oazą dla poszukujących ukojenia we własnym domu. Miejsce, w którym powstanie inwestycja graniczy z Chorzowem, dlatego Domino Park to doskonała opcja, dla osób poszukujących nowego mieszkania w Chorzowie, Siemianowicach i wyjątkowa alternatywa dla rynku katowickiego. Świetna komunikacja i rozbudowana sieć dróg sprawiają, że dojazd do centrum Katowic zajmuje tylko kwadrans!

Wykonawca: NEXX Developer⇒ https://www.dominopark.com.pl/

  • Domino Garden III etap – to nowa odsłona nowoczesnego osiedla w Siemianowicach Śląskich przy ul. Domina i ul. Budryka.

Dwa etapy osiedla zostały już ukończone i kameralną niską zabudową pięknie komponują się z okolicznymi domami jednorodzinnymi. Trzeci etap to apartamenty jednopoziomowe o metrażach 63 m2 i 64 m2 z ogrodem lub balkonem oraz przestronne dwupoziomowe apartamenty o metrażu od 79 m2 do 85 m2. Budynek o symetrycznej bryle zapewnia pełne wykorzystanie przestrzeni.

Wykonawca: Apstar Deweloper⇒ https://apstar.pl/domino-garden-3/

  • Domino Garden IV etap – Kameralne, dwupoziomowe apartamenty

Cztery kameralne budynki, a w każdym z nich tylko cztery dwupoziomowe apartamenty, do których mieszkańcy wchodzą osobnym, prywatnym wejściem. Osiedle wyróżnia się spośród wielu projektów symetryczną bryłą budynków, elegancką elewacją i wykorzystaniem dobrej jakości materiałów. Drewniane wykończenia, pięknie komponują się z dużymi, panoramicznymi oknami. Duże przeszklenia zacierają granicę między domem i jego otoczeniem, dzięki czemu salon powiększa się o taras i ogród. Ogrody dostępne od 70 m2 do aż 380 m2. Do każdego mieszkania przynależy miejsce parkingowe przy budynku, a dojazd do posesji ułatwi droga z kostki brukowej.

Wykonawca: Apstar Deweloper⇒ https://apstar.pl/domino-garden-4/

  • Siemianowice ul. Lubuska 23 – Luksusowa inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w północnej części Katowic – dzielnica Bogucice.

W ramach inwestycji powstanie nowoczesny budynek składający się z 7 kondygnacji naziemnych i jednej podziemnej. W budynku zaprojektowano 51 funkcjonalnych mieszkań o rozkładzie 2-, 3-, 4- i 5- pokojowym. Lokale mieszkalne o zróżnicowanej powierzchni od 31 m2 do 89 m2 zlokalizowane są na sześciu kondygnacjach naziemnych. Obszar, na którym realizowana jest inwestycja, położony jest w spokojnej i bardzo atrakcyjnej lokalizacji – zaledwie 2 km od ścisłego centrum Katowic. Położenie inwestycji, gwarantuje doskonałą komunikację nie tylko z Katowicami, ale i całą aglomeracją śląską.W odległości ok. 500 m znajdują się Ikea, Salon Agata Meble, Centrum Handlowe Dąbrówka, a także Salon Meblowy Rozdzień. Aleje Rozdzieńskiego, które oddalone są o ok. 150 m od inwestycji, zapewnią szybki dojazd do centrum Katowic i Spodka, znajdujących się w odległości 2 km.

Wykonawca: Apstar Deweloper⇒ https://apstar.pl/lubuska-23/

  • Osiedle Dębowy Park – Nowe mieszkania w Siemianowicach Śląskich

Powstające osiedle w Siemianowicach Śląskich przy ulicy Oświęcimskiej mieścić będzie 5 unikatowych bloków mieszkalnych. Każdy z obiektów posiada 4 kondygnacje o zróżnicowanym układzie i metrażu. Inwestycja została podzielona na pięć etapów i łącznie zostanie wybudowanych 120 mieszkań. Aktualnie w sprzedaży jest I i II etap inwestycji.

Wykonawca: Adatex Sp. z o.o.⇒ https://adatex.pl/debowy-park/

  • Lipkowe Zacisze – Nowoczesny apartamentowiec

Inwestycja Lipkowe Zacisze nowoczesny apartamentowiec zlokalizowany w zielonej dzielnicy Piekar Śląskich przy ul. Sikorek. Budynek będzie składał się z 22 przestronnych i funkcjonalnych apartamentów. Dostępne będą dwu- i trzypokojowe mieszkania o powierzchni od 44,72 m2 do 70,15 m2. Zakończenie inwestycji do końca 2020 roku.

Wykonawca: M3 Budownictwo Sp. z o.o.⇒ http://www.lipkowezacisze.pl/

  • Piekary Śląskie ul. Mikołaja Kopernika – Nowe mieszkania w centrum Piekar Śląskich

Nowe mieszkania, które powstaną w 2020/22 r. w centrum Piekar Śląskich na Oś. Wieczorka przy ulicy Mikołaja Kopernika w spokojnym i cichym miejscu otoczonym pasmem zieleni. Inwestycja składa się z dwóch budynków, w których łącznie będzie znajdować się sześćdziesiąt  mieszkań z balkonem na czterech kondygnacjach o powierzchni od 36 do 88 m².

Wykonawca: S.C. DEGA⇒ https://www.otodom.pl/oferta/mieszkania-bezczynszowe-na-sprzedaz-od-30-do-88m2-ID3604q.html#5254686a23

  • Osiedle Fazaniec – Zielona oaza domów w centrum miasta

Nowe domy w zabudowie szeregowej na granicy Bytomia i Rudy Śląskiej –  w bezpośrednim sąsiedztwie zabytkowego Parku Fazaniec. Powierzchnia domu: 142,23 m².

Wykonawca: GTB DEWELOPER⇒ https://osiedlefazaniec.pl/osiedle-fazaniec-domy-szeregowe/

  • Osiedle Hybrydowe Bytom ul. Chorzowska – Nowe apartamenty w Bytomiu

Osiedle Hybrydowe Bytom to kompleks 4 obiektów mieszczących łącznie 28 mieszkań.  I etap inwestycji składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 14 nowych apartamentów o powierzchni 65 lub 74 m². W budynkach są 4 kondygnacje naziemne. Inwestycja Osiedle Hybrydowe jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Wszystkie mieszkania na parterze posiadają ogródki i tarasy, a mieszkania od I do II piętra przestronne balkony. Na ostatniej kondygnacji zaprojektowane zostały apartamenty z dużymi tarasami.

Wykonawca: GTB INFOPOL⇒ https://osiedlefazaniec.pl/osiedle-fazaniec-domy-szeregowe/

  • Zielony Rozbark – Nowy apartamentowiec w Bytomiu

Nowe zamknięte osiedle Zielony Rozbark przy ul. Alojzjanów w Bytomiu to 24 bezczynszowe mieszkania o powierzchni od 32 do 61m2. Lokale 1, 2 i 3 -pokojowe położone są na 4 kondygnacjach, komórki lokatorskie, winda, miejsca postojowe, plac zabaw oraz kameralne ogródki do wyłącznego użytku mieszkańców parteru. Mieszkania na poziomach I-III posiadają tarasy. Wszystkie położone od strony wewnętrznej osiedla.

Planowane zakończenie inwestycji III kw 2021.⇒ https://www.otodom.pl/oferta/zielony-rozbark-mieszkania-bezczynszowe-ID46oa7.html#a407c9e230

Promocje

Sprawdź nasze najnowsze promocje! Czeka na Ciebie m.in. oferta specjalna kredytu hipotecznego z niską marżą 1,65% (oprocentowanie zmienne od 8,85% w skali roku – RRSO 9,89% dla reprezentatywnego przykładu)!
Dowiedz się więcej

Instytucje, które nam zaufały:

PKO BP SA Millennium Bank SA Pekao Bank Hipoteczny SA
Pekao SA BNP Paribas SA mBank Bank Hipoteczny SA
ING Bank Śląski SA Alior Bank SA Getin Bank
Santander Bank Polska SA Bank Ochrony Środowiska SA Credit Agricole SA
mBank SA Citi Handlowy SA Bank Polskiej Spółdzielczości SA