Umów się na bezpłatne
spotkanie z Ekspertem
Finansowym

telefon

Zadzwoń

570 102 400

mail

Wypełnij formularz

Napisz wiadomość
facebook

/finansepl.slask

 

FinanseBlogJaki kredyt mieszkaniowy jest dla mnie najlepszy?

Jaki kredyt mieszkaniowy jest dla mnie najlepszy?

 

Wielu klientów, przed podjęciem decyzji o zakupie mieszkania, czy też budowie domu, zastanawia się jaki kredyt mieszkaniowy będzie najdogodniejszy, jaki bank da najlepszą ofertę, czy kredyt powinien być w walucie, w której się zarabia, czy też w walucie obcej np. euro, czy lepiej wziąć kredyt na 30 lat, czy na krótszy okres?

 

Zanim zaczniesz starać się o kredyt mieszkaniowy odpowiedz sobie na kilka pytań:

  • jaka rata kredytu będzie dla Ciebie dogodna? Czy będzie to 500, 1000 czy 4000 PLN miesięcznie?

  • czy masz wkład własny, który możesz przeznaczyć na zakup czy też budowę? Jeśli tak- ile środków chcesz zostawić na swoim koncie osobistym na tzw. czarną godzinę?

  • czy wolisz płacić wyższą, ale bardziej stabilną i pewną ratę w kredycie złotowym, czy też chcesz podjąć ryzyko ewentualnych różnic kursowych np. przy kredycie w euro, ale za to płacić niższą ratę miesięcznie o ok. 300-400 PLN?

  • jak szybko chcesz spłacić kredyt? Za 5, 10, czy za 30 lat?

 

To podstawowe pytania, na które odpowiedzi są niezbędne do przygotowania właściwie dopasowanej oferty kredytowej. Należy pamiętać o tym, iż każdy bank ma swoje własne ustalenia co do warunków cenowych w zależności od tego ile klient zarabia, ile ma wkładu własnego, czy kredyt jest na zakup mieszkania, domu, czy też na refinansowanie już wcześniej udzielonych kredytów. Nie ma jednego banku od wszystkiego, dlatego nie można odpowiedzieć w 100%, że bank X jest najlepszy dla wszystkich opcji kredytowych. Stąd też, dobrze przeprowadzona analiza potrzeb kredytowych, daje gwarancję jak najlepszego dopasowania oferty do wymogów Klienta.

Tak też pracujemy w naszej firmie finanse.pl. Najpierw szczegółowo badamy potrzeby Klientów, a następnie rekomendujemy 3 lub 4 najlepsze banki.

 

Oprócz standardowego przygotowywania ofert kredytów i pożyczek hipotecznych oraz obliczania zdolności kredytowej, zajmujmy się również:

  • wnikliwą analizą porównawczą ofert kredytów i pożyczek, dostosowaną indywidualnie do wymagań Klienta,

  • kompletowaniem w imieniu Klienta dokumentów, niezbędnych do prze-procesowania wniosku, podjęcia decyzji kredytowej, czy uruchomienia środków (jeśli tego wymaga sytuacja, na podstawie odpowiednich pełnomocnictw),

  • opieką po-sprzedażową (wypłaty transz, ubezpieczenia nieruchomości, rozliczenia z Bankiem itp.),

  • przygotowywaniem rekomendacji do wniosków, jak również reklamacji do Banków,

  • doradztwem w zakresie inwestowania w nieruchomości oraz w aspekcie refinansowania lub całkowitej spłaty, obecnie posiadanych zobowiązań.

 

Promocje

Sprawdź nasze najnowsze promocje! Czeka na Ciebie m.in. oferta specjalna kredytu hipotecznego z marżą 0,00% przez 12 miesięcy – RRSO 10,84% dla reprezentatywnego przykładu!
Dowiedz się więcej

Wyróżnienia

Finanse Śląsk wyróżnieniaFinanse Śląsk wyróżnieniaFinanse Śląsk wyróżnieniaFinanse Śląsk wyróżnienia
Finanse Śląsk wyróżnieniaFinanse Śląsk wyróżnieniaFinanse Śląsk wyróżnienia