Umów się na bezpłatne
spotkanie z Ekspertem
Finansowym

telefon

Zadzwoń

570 102 400

mail

Wypełnij formularz

Napisz wiadomość
facebook

/finansepl.slask

 

FinanseBlogInwestycje deweloperskie w Sosnowcu

Inwestycje deweloperskie w Sosnowcu

inwestycje deweloperskie w Sosnowcu

 

W Sosnowcu będącym stolicą Zagłębia Dąbrowskiego zapotrzebowanie na nowe mieszkania cały czas nie maleje. To skłania deweloperów do realizacji kolejnych inwestycji mieszkaniowych na terenie miasta. Aktualnie w Sosnowcu powstaje kilka nowych osiedli m.in. Nowa Środula przy zbiegu ulic Jędryczki, Bohaterów Getta i Konopnickiej, osiedle Hello Zagórze na skrzyżowaniu ulic Zaruskiego i Bora-Komorowskiego, Osiedle Gwiezdna przy ulicy Gwiezdnej obok Placu Papieskiego czy Sielec Żelazna w dzielnicy Niwka.

Poniżej lista inwestycji deweloperskich realizowanych na terenie Sosnowca. W przypadku zainteresowania nasi eksperci finansowi pomogą Państwu w uzyskaniu optymalnego kredytu hipotecznego na zakup domu lub mieszkania w tych lokalizacjach:

 

  • Sielec Renarda – nowe osiedle położone 1 km od centrum Sosnowca przy ul. Skautów.

Nowoczesne, kameralne osiedle Sielec Renarda składa się z czterech budynków. Inwestycja realizowana jest w trzech etapach. Pierwszy z nich obejmuje budynek z 32 funkcjonalnymi mieszkaniami o powierzchniach od 43 m² do 85 m². Wszystkie budynki posiadają windy. Pod każdym z nich znajduje się garaż podziemny, dostępne są również komórki lokatorskie. Dla wygody mieszkańców przewidziano specjalnie pomieszczenie do przechowywania rowerów. Mieszkania na parterze mają ogródki, a na ostatnich piętrach – tarasy. Pozostałe lokale posiadają balkony lub loggie. Osiedle będzie częściowo ogrodzone, a o bezpieczeństwo mieszkańców zadba monitoring. W pobliżu znajduje się wiele atrakcyjnych terenów zielonych w tym Park Sielecki i planowane do utworzenia bulwary nad rzeką Przemszą. Aktualnie dostępnych jest 18 spośród 32 mieszkań. Wykonawca: PBO ŚLĄSK Sp. z o.o.

Pierwszy etap będzie gotowy do odbioru już w III kwartale 2022 r.

 

  • Sielec Żelazna Sosnowiec – to komfortowy kompleks mieszkalny, będący odpowiedzią wobec rosnącemu zapotrzebowaniu na nowe mieszkania w sosnowieckiej dzielnicy Niwka.

Osiedle Żelazna to kompleks czterech nowoczesnych budynków wielorodzinnych o wysokości pięciu kondygnacji wyposażonych w wygodną windę. Każdy z budynków oferuje 33 lokale mieszkalne. Dogodna lokalizacja zapewnia dostęp do drogi ekspresowej S1 i autostrady A4, ale także bliskie położenie miejskiej komunikacji tramwajowej, autobusowej. Na terenie osiedla znajdzie się 138 miejsc parkingowych oraz teren wypoczynkowy z placem zabaw dla dzieci. Budynki 1 i 2 zostały już przekazane klientom. Ruszyła budowa budynków 3 i 4 z planowanym terminem zakończenia prac na przełomie maja i czerwca 2022 r. Aktualnie w sprzedaży są 62 mieszkania. Wykonawca: BD Inwestor 2 Spółka z o.o. Żelazna Spółka Komandytowa

 

  • Apartamenty Nova Środula w Sosnowcu – to funkcjonalne osiedle przy zbiegu ulic Jędryczki, Konopnickiej i Bohaterów Getta – łącznie 6 budynków wielorodzinnych oferujących 384 lokale mieszkalne w metrażach od 34 mkw. do 70.5 mkw. wraz z garażami podziemnymi oraz zewnętrznymi miejscami postojowymi.

Przedsięwzięcie realizowane jest w dzielnicy zlokalizowanej nieopodal parków, w otoczeniu terenów zielonych i rekreacyjnych, w tym znanej i lubianej Górka Środulskiej, stanowiącej jeden z chętniej odwiedzanych punktów widokowych na panoramę miasta. Lokalizacja osiedla zapewnia dogodny dojazd zarówno do centrum miasta, ale również do drogi 94. Aktualnie w sprzedaży znajduje się 35 mieszkań 1, 2, 3 i 4 -pokojowych w metrażach od 34 do 71 m.kw. Planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2022 roku. Wykonawca: Perfectum Development Sp. z o.o.

 

  • Hello Zagórze w Sosnowcu ul. Zaruskiego – nowoczesne osiedle budowane w zielonej okolicy Zagórza, przy parku Środula.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego o 4 kondygnacjach naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnacji podziemnej. W budynki znajdują się 44 lokale mieszkalne, z czego dostępnych jest jeszcze 7 lokali o powierzchni od 50 do 81 m.kw. Planowane oddanie budynku do użytkowania w 4 kw. 2021 roku. Wykonawca: HELLO HOME BEATA SAPOTA SPÓŁKA JAWNA

 

  • Nowy Pekin – nowoczesne mieszkania i apartamenty w Sosnowcu przy ulicy Koszalińskiej.

Inwestycja charakteryzuje się prostym, minimalistycznym, ale nowoczesnym designem. Projektując mieszkania zadbano o funkcjonalne układy, aby dawały możliwość elastycznej aranżacji przestrzeni, dopasowanej do indywidualnych potrzeb. W ramach inwestycji powstają cztery 7-8 kondygnacyjne budynki mieszkalne o powierzchni od 40 do 92 m2. Mieszkania w zależności od usytuowania, będą posiadały ogródki, balkony lub tarasy, a ostatnie piętra to mieszkania typu penthouse. Planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2022 roku. Wykonawca: ANTRANS INVEST Sp. z o.o.

 

  • Apartamenty Park Zagórski – I etap – w Sosnowcu na Osiedlu Zagórze przy ul. Dmowskiego.

Cała inwestycja składa się z dwóch budynków wielorodzinnych i obejmuje 64 lokale mieszkalne. Każdy z nich posiada balkon lub obszerny taras zlokalizowany na ostatniej kondygnacji. Mieszkania  usytuowane na parterze posiadają prywatne ogródki. Okolica osiedla charakteryzuje się wieloma terenami zielonymi oraz bardzo dobrą komunikacją z centrum Sosnowca i miastami ościennymi. Planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku. Inwestycja realizowana jest przez Musiał Group.

 

  • Sosnowiec Przechodnia – nowe mieszkania w stanie deweloperskim w Sosnowcu przy ul. Przechodniej.

W ramach inwestycji na ogrodzonym terenie powstanie budynek mieszczący w sobie 20 bezczynszowych mieszkań oraz 14 garaży. Planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2022 roku. Inwestycja realizowana jest przez Invest Bud Sosnowiec.

Promocje

Sprawdź nasze najnowsze promocje! Czeka na Ciebie m.in. oferta specjalna kredytu hipotecznego z marżą 0,00% przez 12 miesięcy – RRSO 10,84% dla reprezentatywnego przykładu!
Dowiedz się więcej

Wyróżnienia

Finanse Śląsk wyróżnieniaFinanse Śląsk wyróżnieniaFinanse Śląsk wyróżnieniaFinanse Śląsk wyróżnienia
Finanse Śląsk wyróżnieniaFinanse Śląsk wyróżnieniaFinanse Śląsk wyróżnienia