Umów się na bezpłatne
spotkanie z Ekspertem
Finansowym

telefon

Zadzwoń

570 102 400

mail

Wypełnij formularz

Napisz wiadomość
facebook

/finansepl.slask

 

FinanseDla CiebiePożyczka hipoteczna – kredyt pod zastaw nieruchomości Śląsk

Pożyczka hipoteczna – kredyt pod zastaw nieruchomości Śląsk

 

pożyczka hipoteczna

Pożyczka hipoteczna to kredyt zabezpieczony hipoteką i przeznaczony na dowolny cel. Łączy w sobie cechy kredytu hipotecznego oraz kredytu gotówkowego. Możesz przy jej pomocy skonsolidować swoje dotychczasowe zobowiązania finansowe, obniżyć koszty ich spłaty i rozłożyć je nawet na okres 30 lat.

W celu uzyskania pożyczki pod zastaw domu lub mieszkania należy spełnić kilka warunków. Najważniejszym z nich jest posiadanie nieruchomości (mieszkania, domu lub działki), którą bank zaakceptuje jako zabezpieczenie kredytu. Jest to znacznie korzystniejsza forma pożyczenia pieniędzy niż tradycyjny kredyt gotówkowy. Zachęcamy do kontaktu z naszym ekspertem finansowym, który po zapoznaniu się z Twoimi potrzebami i możliwościami budżetowymi znajdzie dla Ciebie najlepszą ofertę. Dodatkowo nasz doradca wynegocjuje atrakcyjny, indywidualny wariant spłaty, dzięki któremu szybciej rozliczysz swoją pożyczkę hipoteczną.

Pożyczka hipoteczna – możliwość sfinansowania różnych potrzeb

Warto zwrócić uwagę, że pożyczka hipoteczna często bywa wykorzystywana jak kredyt na remont domu lub mieszkania, na spłatę współmałżonka w przypadku rozwodu, spłatę posiadanych zobowiązań finansowych czy każdy inny dowolny cel. Co ważne ten cel nie musi być określony i bank nie będzie Cię rozliczał z jego realizacji. Dodatkowo jeśli sam nie posiadasz nieruchomości, którą możesz zastawić w banku, możesz zaproponować jako zabezpieczenie pożyczki hipotecznej, nieruchomość, której właścicielem jest inna osoba, np. ktoś z rodziny czy przyjaciół.

Ponieważ pożyczki hipoteczne w poszczególnych bankach znacząco różnią się od siebie warunkami cenowymi, wysokością maksymalnej kwoty w stosunku do wartości nieruchomości, okresem spłaty oraz dostępnością, to warto przed złożeniem wniosku skonsultować temat z ekspertem finansowym. Nasz doradca hipoteczny przeanalizuje wszystkie dostępne rozwiązania i przedstawi Ci oferty które najbardziej będą odpowiadały Twoim oczekiwaniom.

Wybierając pożyczkę hipoteczną w finanse.pl zyskujesz:

  • dostęp do najtańszych pożyczek i kredytów hipotecznych z aktualnej oferty ponad 20 banków
  • okres kredytowania nawet do lat 30 lat
  • nawet 0% prowizji za udzielenie pożyczki
  • finansowanie nawet do 80% wartości nieruchomości
  • możliwość otrzymania kredytu konsolidacyjnego łączącego drogie produkty kredytowe w jedną tanią pożyczkę z długim okresem spłaty
  • akceptację różnych źródeł dochodów (w tym: dochodów uzyskiwanych z pracy za granicą, z tytułu umów zlecenia, o dzieło, kontraktów, diet kierowców, dochodów z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej)
  • bezpłatną pomoc eksperta finansowego
  • możliwość zabezpieczenia na nieruchomości osoby trzeciej

Masz pytania? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy Ci w wyborze korzystnej opcji pożyczki hipotecznej oraz wesprzemy Cię w procesie jej uzyskania.

Ekspert spotka się z Tobą w dogodnym
dla Ciebie terminie i miejscu.

Aby umówić się na bezpłatne spotkanie z Ekspertem:

Fomularz kontaktowy

Promocje

Sprawdź nasze najnowsze promocje! Czeka na Ciebie m.in. oferta specjalna kredytu hipotecznego z marżą 0,00% przez 12 miesięcy – RRSO 10,84% dla reprezentatywnego przykładu!
Dowiedz się więcej

Wyróżnienia

Finanse Śląsk wyróżnieniaFinanse Śląsk wyróżnieniaFinanse Śląsk wyróżnieniaFinanse Śląsk wyróżnienia
Finanse Śląsk wyróżnieniaFinanse Śląsk wyróżnieniaFinanse Śląsk wyróżnienia