Umów się na bezpłatne
spotkanie z Ekspertem
Finansowym

telefon

Zadzwoń

570 102 400

mail

Wypełnij formularz

Napisz wiadomość
facebook

/finansepl.slask

 

FinanseDla CiebiePożyczka hipoteczna – kredyt pod zastaw nieruchomości Śląsk

Pożyczka hipoteczna – kredyt pod zastaw nieruchomości Śląsk

 

pożyczka hipoteczna

Pożyczka hipoteczna to kredyt zabezpieczony hipoteką i przeznaczony na dowolny cel. Łączy w sobie cechy kredytu hipotecznego oraz kredytu gotówkowego. Możesz przy jej pomocy skonsolidować swoje dotychczasowe zobowiązania finansowe, obniżyć koszty ich spłaty i rozłożyć je nawet na okres 30 lat.

W celu uzyskania pożyczki pod zastaw domu lub mieszkania należy spełnić kilka warunków. Najważniejszym z nich jest posiadanie nieruchomości (mieszkania, domu lub działki), którą bank zaakceptuje jako zabezpieczenie kredytu. Jest to znacznie korzystniejsza forma pożyczenia pieniędzy niż tradycyjny kredyt gotówkowy. Zachęcamy do kontaktu z naszym ekspertem finansowym, który po zapoznaniu się z Twoimi potrzebami i możliwościami budżetowymi znajdzie dla Ciebie najlepszą ofertę. Dodatkowo nasz doradca wynegocjuje atrakcyjny, indywidualny wariant spłaty, dzięki któremu szybciej rozliczysz swoją pożyczkę hipoteczną.

Pożyczka hipoteczna – możliwość sfinansowania różnych potrzeb

Warto zwrócić uwagę, że pożyczka hipoteczna często bywa wykorzystywana jak kredyt na remont domu lub mieszkania, na spłatę współmałżonka w przypadku rozwodu, spłatę posiadanych zobowiązań finansowych czy każdy inny dowolny cel. Co ważne ten cel nie musi być określony i bank nie będzie Cię rozliczał z jego realizacji. Dodatkowo jeśli sam nie posiadasz nieruchomości, którą możesz zastawić w banku, możesz zaproponować jako zabezpieczenie pożyczki hipotecznej, nieruchomość, której właścicielem jest inna osoba, np. ktoś z rodziny czy przyjaciół.

Ponieważ pożyczki hipoteczne w poszczególnych bankach znacząco różnią się od siebie warunkami cenowymi, wysokością maksymalnej kwoty w stosunku do wartości nieruchomości, okresem spłaty oraz dostępnością, to warto przed złożeniem wniosku skonsultować temat z ekspertem finansowym. Nasz doradca hipoteczny przeanalizuje wszystkie dostępne rozwiązania i przedstawi Ci oferty które najbardziej będą odpowiadały Twoim oczekiwaniom.

Wybierając pożyczkę hipoteczną w finanse.pl zyskujesz:

  • dostęp do najtańszych pożyczek i kredytów hipotecznych z aktualnej oferty ponad 20 banków
  • okres kredytowania nawet do lat 30 lat
  • nawet 0% prowizji za udzielenie pożyczki
  • finansowanie nawet do 80% wartości nieruchomości
  • możliwość otrzymania kredytu konsolidacyjnego łączącego drogie produkty kredytowe w jedną tanią pożyczkę z długim okresem spłaty
  • akceptację różnych źródeł dochodów (w tym: dochodów uzyskiwanych z pracy za granicą, z tytułu umów zlecenia, o dzieło, kontraktów, diet kierowców, dochodów z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej)
  • bezpłatną pomoc eksperta finansowego
  • możliwość zabezpieczenia na nieruchomości osoby trzeciej

Masz pytania? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy Ci w wyborze korzystnej opcji pożyczki hipotecznej oraz wesprzemy Cię w procesie jej uzyskania.

Ekspert spotka się z Tobą w dogodnym
dla Ciebie terminie i miejscu.

Aby umówić się na bezpłatne spotkanie z Ekspertem:

Fomularz kontaktowy

Promocje

Sprawdź nasze najnowsze promocje! Czeka na Ciebie m.in. oferta specjalna kredytu hipotecznego z niską marżą 1,65% (oprocentowanie zmienne od 8,85% w skali roku – RRSO 9,89% dla reprezentatywnego przykładu)!
Dowiedz się więcej

Instytucje, które nam zaufały:

PKO BP SA Millennium Bank SA Pekao Bank Hipoteczny SA
Pekao SA BNP Paribas SA mBank Bank Hipoteczny SA
ING Bank Śląski SA Alior Bank SA Getin Bank
Santander Bank Polska SA Bank Ochrony Środowiska SA Credit Agricole SA
mBank SA Citi Handlowy SA Bank Polskiej Spółdzielczości SA