Umów się na bezpłatne
spotkanie z Ekspertem
Finansowym

telefon

Zadzwoń

570 102 400

mail

Wypełnij formularz

Napisz wiadomość
facebook

/finansepl.slask

 

FinanseDla CiebieKredyt hipoteczny na zakup domu, mieszkania – Śląsk, Katowice, Dąbrowa Górnicza

Kredyt hipoteczny na zakup domu, mieszkania – Śląsk, Katowice, Dąbrowa Górnicza

kredyt mieszkaniowy

Kredyt na zakup domu na Śląsku czy mieszkania to doskonałe rozwiązanie dla osób, które marzą o własnym kącie, ale nie dysponują wystarczającymi środkami na wkład własny.. Przed podjęciem decyzji warto skorzystać z porad naszych ekspertów oraz dokładnie przeanalizować dostępne opcje, aby wybrać najkorzystniejszą ofertę dopasowaną do własnych potrzeb i możliwości finansowych.

Planujesz wziąć kredyt hipoteczny i chcesz mieć pewność dobrego wyboru?

Zakup mieszkania lub domu to zwykle decyzja na wiele lat. Konieczność poniesienia jednorazowego, często bardzo wysokiego kosztu sprawia, że wiele osób decyduje się sfinansować takie przedsięwzięcie kredytem hipotecznym. Taka forma finansowania jest najtańszą opcją na rynku. Pozwala na rozłożenie spłaty kredytu nawet na okres 35 lat oraz na optymalne dopasowanie do oczekiwań i możliwości finansowych klienta. Jednak samemu trudno jest porównać wszystkie parametry i warunki cenowe takiego kredytu. Dlatego wiele osób planujących zaciągnąć kredyt na zakup mieszkania lub domu zwraca się do sprawdzonego doradcy hipotecznego.

Jeśli nie wiesz, na co warto zwrócić uwagę ubiegając się o kredyt mieszkaniowy, skorzystaj ze wsparcia profesjonalnych doradców. Nasi eksperci finansowi pomogą Ci uzyskać kredyt hipoteczny, dzięki któremu spełnisz swoje marzenia o własnym M. Zakup domu czy mieszkania to bardzo duży wydatek, z którym większość z nas nie jest w stanie poradzić sobie samodzielnie. Dlatego też najwięcej osób decyduje się na zaciągnięcie kredytu mieszkaniowego.

Biorąc pod uwagę jego wysokość i fakt, że będzie on spłacany przez wiele lat, należy decyzję dokładnie przemyśleć i znaleźć najkorzystniejszą ofertę. W tym najlepiej pomoże doświadczony doradca kredytowy, który doskonale zna rynek finansowy i świetnie orientuje się w proponowanych przez banki rozwiązaniach. Doradzi w kwestii wyboru kredytu doskonale dopasowanego do potrzeb Klienta, najtańszego i gwarantującego najlepsze warunki spłaty. 

Zapraszamy!

Kredyt hipoteczny – pomoc na każdym etapie kredytowania

Zgłoś się do nas, jeśli chcesz kupić nowe mieszkanie od dewelopera, mieszkanie na rynku wtórnym, nabyć działkę budowlaną i wybudować dom, wyremontować posiadaną nieruchomość lub też kupić lokal do celów inwestycyjnych. Pomożemy Ci w taki sposób dobrać parametry kredytu, aby najlepiej odpowiadały Twoim potrzebom i preferencjom. Doradzimy Ci jak jednym kredytem sfinansować zakup i remont nieruchomości oraz jak wybrać optymalną długość spłaty w stosunku do wysokości Twojego miesięcznego budżetu domowego. Korzystając z naszej wiedzy i wieloletniego doświadczenia skutecznie pomożemy Ci w uzyskaniu kredytu mieszkaniowego najbardziej dopasowanego do Twoich oczekiwań.

Nawiązując z nami współpracę masz pewność, że rzetelnie oraz starannie porównamy dla Ciebie oferty kredytu hipotecznego 16 banków i przedstawimy Ci najlepsze z nich. Damy Ci więc możliwość wyboru najtańszego i najbardziej dopasowanego kredytu mieszkaniowego.

Decydując się na bezpłatne usługi eksperta finansowego z Będzina możesz też liczyć na szybkie i sprawne załatwienie wszystkich niezbędnych formalności potrzebnych do uzyskania decyzji kredytowej. Ponadto, jeśli jesteś niezadowolony ze swojego dotychczasowego kredytu hipotecznego i chciałbyś przenieść go do innego banku – wyszukamy najkorzystniejszą ofertę kredytu refinansowego, dzięki czemu zyskasz mniejsze raty i oprocentowanie. Z nami zakup mieszkania będzie dla Ciebie korzystny finansowo, a w dodatku zdejmiemy z Ciebie ciężar szukania odpowiedniego kredytu oraz formalności.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, a jeśli masz pytania, eksperci Finanse.pl są do Twojej dyspozycji.

 

Co dzięki nam zyskujesz:

 • Już na wstępie sprawdzimy Twoją zdolność kredytową. Przekonasz się na jaką nieruchomość Cię stać,
 • korzystając z własnych doświadczeń oraz pomocy sprawdzonych biur nieruchomości pomożemy Ci znaleźć wymarzony dom lub mieszkanie,
 • sprawdzimy zapisy umowy przedwstępnej zakupu nieruchomości lub umowy rezerwacyjnej, zbadamy stan prawny nieruchomości,
 • przygotujemy i przedstawimy Ci najlepsze oferty kredytu mieszkaniowego. Wspólnie wybierzemy najlepszą z nich,
 • wynegocjujemy z bankiem indywidualne warunki kredytowania,
 • pomożemy Ci skompletować dokumenty potrzebne do złożenia wniosku w banku, sam wniosek i dokumenty bankowe wypełnimy za Ciebie,
 • wyszukamy najtańszego notariusza i rzeczoznawcę majątkowego,
 • będziemy Cię na bieżąco informować co dzieje się z Twoim wnioskiem kredytowym,
 • zanim podpiszesz umowę kredytową, wyjaśnimy Ci jej zapisy – ważne jest żebyś wiedział co podpisujesz,
 • pomożemy Ci znaleźć korzystne ubezpieczenie nieruchomości,
 • wypełnimy i złożymy za Ciebie wnioski w sądzie o ustanowienie hipoteki,
 • zweryfikujemy dla Ciebie koszty związane z ubezpieczeniem nieruchomości.

Kiedy kredyt mieszkaniowy jest dla Ciebie?

 • Chcesz kupić nowe mieszkanie lub dom od dewelopera lub spółdzielni,
 • chcesz kupić mieszkanie lub dom na rynku wtórnym,
 • chcesz kupić działkę budowlaną,
 • chcesz wybudować dom,
 • remontujesz posiadaną nieruchomość,
 • chcesz zakupić nieruchomość do celów inwestycyjnych.

Na co jeszcze możesz liczyć wybierając kredyt mieszkaniowy w finanse.pl:

 • 0% prowizji za udzielenie kredytu,
 • finansowanie nawet do 90% kosztów inwestycji,
 • okres kredytowania nawet do lat 35 lat,
 • akceptację różnych źródeł dochodów (w tym: dochodów uzyskiwanych z pracy za granicą, z tytułu umów zlecenia, o dzieło, kontraktów, diet kierowców, dochodów z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej),
 • dodatkową gotówkę na dowolny cel.

Ekspert spotka się z Tobą w dogodnym
dla Ciebie terminie i miejscu.

Aby umówić się na bezpłatne spotkanie z Ekspertem:

Fomularz kontaktowy

Promocje

Sprawdź nasze najnowsze promocje! Czeka na Ciebie m.in. oferta specjalna kredytu hipotecznego bez prowizji – RRSO 8,09% dla reprezentatywnego przykładu!
Dowiedz się więcej

Wyróżnienia

Finanse Śląsk wyróżnieniaFinanse Śląsk wyróżnieniaFinanse Śląsk wyróżnieniaFinanse Śląsk wyróżnienia
Finanse Śląsk wyróżnieniaFinanse Śląsk wyróżnieniaFinanse Śląsk wyróżnieniaFinanse Śląsk wyróżnienia