Umów się na bezpłatne
spotkanie z Ekspertem
Finansowym

telefon

Zadzwoń

570 102 400

mail

Wypełnij formularz

Napisz wiadomość
facebook

/finansepl.slask

 

FinanseAktualności

Kredyt dla firmy Śląsk – pomoc dla przedsiębiorców z terenu Katowic i Śląska

Chcesz wziąć kredyt dla firmy? Nasi eksperci pomogą Ci w realizacji Twoich planów na biznes. Od lat współpracujemy z klientami z całego Śląska, którzy marzą o dynamicznym rozwoju swojej działalności. Często przedsiębiorcy mierzą się z przeszkodą, jaką jest brak odpowiednich środków, które umożliwiłyby kluczowe inwestycje, doposażenie biur, rozwiązanie problemów z płynnością finansową czy realizację wartościowych szkoleń dla pracowników.

Aby móc ubiegać się o kredyt dla firmy należy:

  • posiadać zdolność kredytową,
  • prowadzić działalność 24 miesiące (tylko pojedyncze banki akceptują okres 12 miesięcy),
  • określić cel inwestycji,
  • sporządzić i przedstawić dane świadczące o wystarczająco dobrej kondycji finansowej firmy.

Po kredyt dla firmy mogą ubiegać się zarówno właściciele jednoosobowych działalności gospodarczych, jak również większych przedsiębiorstw.

Rodzaje kredytów firmowych – pomoc eksperta kredytowego – Katowice

Głównym zadaniem naszych ekspertów kredytowych, którzy pracują z klientami z Katowic i całego Śląska, jest pomoc w wyborze odpowiedniej formy finansowania. W przypadku kredytów firmowych, dostępnych jest kilka opcji, wśród których najczęstsze są:

  • kredyty inwestycyjne – pozwalają na wyposażenie firmy w maszyny, urządzenia, środki transportu, służą do finansowania budowy siedziby firmy, budynków usługowych czy magazynowych, a także realizacji remontów,
  • kredyty obrotowe – służą do pokrycia bieżących wydatków związanych z prowadzeniem działalności, co pozwala na utrzymanie płynności finansowej,
  • kredyty technologiczne na innowacje – rozwiązanie dla mikro, małych i średnich firm, pozwalające na pokrycie kosztów wdrażania nowych technologii,
  • kredyty pomostowe – umożliwiające sfinansowanie wydatków inwestycyjnych do momentu uzyskania przez przedsiębiorcę dotacji z Unii Europejskiej.

Istnieje wiele innych rodzajów rozwiązań finansowych dla firm – nasi eksperci kredytowi pomogą Ci w wyjaśnieniu istotnych różnic między nimi i wyborze odpowiedniego rozwiązania.

Optymalny kredyt na zakup domu – Śląsk

Planujesz kredyt na zakup domu i szukasz ekspertów na terenie Śląska, którzy pomogą Ci w znalezieniu najlepszej oferty? Skorzystaj z usług naszej firmy! Decydując się na zakup własnego domu warto skorzystać ze wsparcia sprawdzonego eksperta finansowego, który zbada Twoje możliwości finansowe, odpowie na Twoje pytania, przygotuje dla Ciebie oferty kredytowe i pomoże w wybraniu tej optymalnej. Pamiętaj, że koszty obsługi kredytu hipotecznego mogą się znacząco różnić w zależności od banku, a Ty na pewno chcesz uzyskać finansowanie najtańsze z dostępnych na rynku. Dzięki naszemu doświadczeniu, znajomości ofert poszczególnych banków, wiedzy na temat aktualnych promocji cenowych zapewnimy Ci kredyt hipoteczny o najlepszych warunkach spłaty, dopasowany do Twoich możliwości i oczekiwań.

Kredyt na remont domu lub mieszkania – Śląsk

Pomożemy Ci w uzyskaniu dopasowanego do Twoich możliwości i potrzeb kredytu na remont domu lub mieszkania. Do współpracy zapraszamy klientów z całego Śląska. Wysokość kredytu będzie zależała od planowanego zakresu remontu i szacowanych kosztów jego wykonania. Nasi eksperci przedstawią Ci oferty o najniższych łącznych kosztach obsługi kredytu, obiektywnie omówią ich zalety i wady oraz pomogą w dokonaniu wyboru tej optymalnej, najbardziej dopasowanej do Twoich potrzeb. Podpowiemy Ci także, jakie dokumenty należy przygotować do złożenia wniosku kredytowego i pomożemy w sporządzeniu kosztorysu planowanych prac remontowych.

Kredyt na zakup mieszkania Katowice

Rozglądasz się za kredytem na zakup mieszkania? Zapraszamy wszystkie osoby z Katowic i Śląska do współpracy z naszą firmą. Wybór najlepszej oferty spośród wielu możliwości dostępnych na rynku nie jest prostą sprawą. Jak dotrzeć do wszystkich opcji na rynku, jak samodzielnie je porównać, jak sprawdzić czy posiadasz zdolność kredytową na wybraną ofertę? My zrobimy to za Ciebie! Nasz doradca zbada twoją zdolność kredytową, przedstawi ci oferty kredytowe najbardziej odpowiadające Twoim preferencjom i możliwościom finansowym oraz pomoże w wyborze najlepszego rozwiązania. Pomoże Ci też w skompletowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów i złoży w twoim imieniu wniosek kredytowy do wybranego przez Ciebie banku. Będąc naszym klientem możesz liczyć na stałą opiekę eksperta, od momentu pierwszych konsultacji, aż do podpisania umowy kredytowej i uruchomienia kredytu.

Optymalne decyzje dzięki współpracy z ekspertem finansowym – Dąbrowa Górnicza

Szukasz doświadczonego eksperta finansowego w Dąbrowie Górniczej? Zapraszamy do współpracy! Przedstawimy Ci najlepsze oferty, dobrane indywidualnie do Twoich możliwości finansowych oraz zdolności kredytowej. Mamy dostęp do bardzo szerokiej ilości ofert bankowych, co pozwoli Ci wybierać spośród wielu rozwiązań finansowych. Działamy na rynku od jedenastu lat. Zapewniamy indywidualne podejście i współpracę w miejscu oraz czasie dogodnym dla klienta.

Dzięki naszej współpracy, szybko porównasz oferty kredytów proponowane przez różne banki. Przygotujemy dla Ciebie porównanie wszystkich kosztów związanych z kredytem, nie tylko odsetek i prowizji, ale także kosztów ubezpieczeń, oszacowania wartości czy wcześniejszej spłaty kredytu. Nasz ekspert finansowy doradzi Ci, co robić w sytuacji, kiedy brakuje Ci zdolności kredytowej lub bank odmówił Ci udzielenia kredytu. W niektórych sytuacjach może pomóc zmniejszenie limitu w koncie osobistym czy rezygnacja z dodatkowej karty kredytowej, z której rzadko korzystasz. Zapewniamy opiekę od pierwszego spotkania, po podpisanie umowy kredytowej. Wszystkie oferowane przez nas spotkania i konsultacje są bezpłatne.

Doradca kredytowy Będzin – czemu warto skorzystać z naszych usług?

Od lat obsługujemy klientów z Będzina oraz całego województwa śląskiego. Współpraca z nami to możliwość uzyskania kredytu na bardzo korzystnych warunkach oraz pomoc związana z dopełnieniem wszystkich niezbędnych formalności. Po ustaleniu Twoich preferencji i możliwości finansowych sprawdzimy, które banki mogą przyznać Ci oczekiwaną przez Ciebie kwotę kredytu lub jaka suma jest możliwa do uzyskania w Twoim wypadku.

Nasz doradca kredytowy będzie Ci towarzyszył na każdym etapie realizacji wniosku kredytowego, dzięki czemu kontakt z bankiem nie będzie dla Ciebie stresujący. Działaj z naszymi specjalistami i ciesz się korzystnymi rozwiązaniami kredytowymi!

Promocje

Sprawdź nasze najnowsze promocje! Czeka na Ciebie m.in. oferta specjalna kredytu hipotecznego z marżą 0,00% przez 12 miesięcy – RRSO 10,84% dla reprezentatywnego przykładu!
Dowiedz się więcej

Wyróżnienia

Finanse Śląsk wyróżnieniaFinanse Śląsk wyróżnieniaFinanse Śląsk wyróżnieniaFinanse Śląsk wyróżnienia
Finanse Śląsk wyróżnieniaFinanse Śląsk wyróżnieniaFinanse Śląsk wyróżnienia